Reklama

Reklama

Sofia Vergara pobierała lekcje akcentu

Sofia Vergara wydała "mnóstwo pieniędzy" na lekcje mowy, kiedy zaczynała swoją karierę w branży filmowej.

Gwiazda "Współczesnej Rodziny" twierdzi, że wydała mnóstwo pieniędzy, starając się zmienić swój akcent.

Powiedziała:

 - Wydałam mnóstwo pieniędzy, kiedy zdecydowałam, że będę aktorką. Myślałam wtedy 'Przeprowadzam się do Los Angeles, zatrudniam najlepszego nauczyciela mowy - nie rozumiem dlaczego Salma Hayek, czy Penelope Cruz nie mogą się nauczyć mówić poprawnie - ja to zrobię!

44-letnia aktorka twierdzi, że jej syn Manolo (24 l.) był bardzo sfrustrowany faktem, iż jego mama niepoprawnie wymawia niektóre słowa.

Wypowiadając się w nowym show Harry'ego Connick'a Jr. - "Harry" - dodała:  - On poprawiał moją wymowę milion razy... i ciągle powtarzał 'Mamo, właśnie cię poprawiłem, dwie sekundy temu, a ty znowu wymawiasz to słowo niepoprawnie.

W międzyczasie, Sofia - która jest żoną Joe'go Manganiello - wyjawiła wcześniej, że cieszy się, iż urodziła swojego syna w tak młodym wieku.

Powiedziała:

Reklama

 - Myślę, że jest to pomocne, kiedy on już dorósł i mogę być jego przyjaciółką ze względu na wiek, a tym samym jego mamą. Świetnie jest mieć dzieci w młodym wieku, ponieważ ma się wtedy dużo energii.

- Myślę, że moja rodzina jest bardzo śmieszna. Kolumbijczycy czasem tacy muszą po prostu być, ponieważ mamy za sobą trudne czasy i dlatego, aby przetrwać, musieliśmy nauczyć się śmiać z samych siebie i całej tej sytuacji.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy