Reklama

Reklama

Sploty

Warkocze w zupełnie nowej odsłonie królują teraz na głowach gwiazd. Znamy przepis na modną fryzurę.

Nowy trend nie ma wiele wspólnego z misternie plecionymi warkoczami i obwarzankami w stylu Julii Tymoszenko. Splecione w warkocze włosy nie wyglądają już pompatycznie, ale lekko i dziewczęco. W dodatku o wiele łatwiej jest je zrobić, bo przy tych fryzurach nie jest wymagana chirurgiczna precyzja. Wystające kosmyki są nie tylko mile widziane, ale stanowią integralną część kompozycji.
Do wykonania tego rodzaju fryzury niezbędna jest odrobina cierpliwości i oczywiście odpowiedniej długości włosy. (Uwaga! Dobrze jest podciąć rozdwajające się końcówki, bo przy tego typu upięciach będą bardzo widoczne). Poza tym pełna dowolność: warkoczyki mogą być plecione luźno lub ściśle, mogą być upięte nad czołem, z boku głowy lub nad karkiem. Do tego efektowne kolczyki - i jesteś królowa wieczoru.

Hippisowskie inspiracje


Fryzura Emmy Roberts (19) wygląda naturalnie, gdy włosy są nawilżone, np. dzięki szamponowi słonecznikowemu do włosów farbowanych.

Subtelne upięcia


Włosy Milli Jovovich (35) mają piękny połysk. Taki efekt daje stosowanie po umyciu maski regeneracyjnej.

Artystyczny nieład


Aby luźno opadające pasemka Kristen Stewart (20) wyglądały efektownie, powinno się je delikatnie wygładzić. Do tej stylizacji przyda się prostownica.

Czarna korona


Chcesz uzyskać efekt wygładzonych włosów jak Zoe Saldana (32)? Warto zastosować odżywkę.

Fantazja ekscentryczki


Wyszukana fryzura Dody (26) wymaga skutecznego utrwalenia. Zapewni je lakier do włosów.

Reklama

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 6 grudnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy