Reklama

Reklama

Suki Waterhouse nie jest gotowa na dzieci

Suki Waterhouse nie chce jeszcze mieć dzieci.

Brytyjska modelka znana ze swojego romansu z aktorem Bradley Cooperem - z którym rozstała się po dwóch latach związku - powiedziała kiedyś, że chciałaby mieć dzieci w młodym wieku, ale po "ciężkim okresie" zmieniła zdanie i teraz chce "szaleć" przez jakiś czas i żyć jak przeciętna 23-latka.

Zapytana czy nadal chce mieć dzieci jako 20-parolatka powiedziała:  - Myślę, że zmieniłam zdanie w tej kwestii. Uważam, że to niesamowite, ale miałam dosyć ciężki okres.

Piękna blondynka przyznała także, że jest wdzięczna, że jej kariera w modelingu nie rozpoczęła się kiedy była dużo młodsza, ponieważ "nie dałaby sobie z nią rady."

W rozmowie ze magazynem Style powiedziała:  - Nie dałabym sobie z tym rady. Byłam szalona. Absolutnie szalona. Eksperymentowałam i byłam "rebeliantką".

Pomimo błyskawicznego sukcesu w świecie modelingu, który był "idealny w tamtym momencie", Suki wierzy, że "sukces" to "życie adekwatnie do swojego wieku."

Dodała:  - Byłam bardzo gniewną nastolatką, więc kiedy pojawiła się taka okazja pomyślałam "Tak"! Mogę pracować i zarabiać pieniądze, wyprowadzić się z domu i żyć dorosłym życiem, czego bardzo chciałam. To było idealne w tamtym momencie. Chcę robić szalone rzeczy. Chodzi o to, aby żyć adekwatnie do swojego wieku. To jest właśnie sukces.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje