Reklama

Reklama

Suri Cruise jest już nastolatką. Ale zmiana!

Choć trudno w to uwierzyć, Suri Cruise ma już jedenaście lat. Jej rodzice: Katie Holmes i Tom Cruise (uznany przez magazyn „Forbes” za najbardziej wpływowego człowieka show-biznesu) byli małżeństwem przez sześć lat.

Pod wpływem Toma (długoletniego wyznawcy postawionego wysoko w hierarchii), Katie zaczęła interesować się scjentologią. Zwolniła dotychczasową menadżerkę i zastąpiła ją Jessicą Rodriguez - "scjentologiczną przyzwoitką".

Reklama

Suri urodziła się w rocznicę pierwszej randki Criuse’a i Holmes. Jej imię po hebrajsku oznacza "księżniczkę", zaś po persku, "czerwoną różę".

Rodzinna idylla nie trwała długo - w 2012 roku Holmes złożyła papiery rozwodowe i zażądała wyłącznej opieki nad córką.

Media interesowały się dziewczynką od pierwszych miesięcy jej życia (choć znani rodzice przez jakiś czas chronili dziecko przed fleszami aparatów). Kate musiała mierzyć się z nieustanną krytyką: potępiano to, że pozwala ledwie kilkuletniej córce chodzić na obcasach, zarzucano, że Suri jest nieustannie noszona na rękach lub zbyt lekko ubrana.

Dziś córka Criuse’a i Holmes jest już nastolatką i coraz bardziej przypomina sławnego ojca (z którym nie widuje się od czterech lat). Podobno wynika to z obostrzeń scjentologów - zagorzali wyznawcy sekty nie mogą kontaktować się z osobami, które z niej wystąpiły.

O ile Suri niegdyś gustowała w ubraniach przypominających te dla dorosłych, o tyle dziś wybiera infantylne stylizacje. Jej znakiem rozpoznawczym stała się duża kokarda, którą wpina we włosy.

Często nosi też rozkloszowane sukienki, balerinki w połączeniu ze skarpetkami i uwielbia różowy kolor.

Czy, waszym zdaniem, wygląda na jedenastolatkę?

Dowiedz się więcej na temat: Suri Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje