Reklama

Reklama

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę. „Naturalna, piękna kobieta”

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie umieściła zdjęcie, które wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Sylwia Bomba zestawiła ze sobą dwa kadry. Diametralna różnica w wyglądzie celebrytki zaskoczyła fanów. „Nikt nie jest idealny” – stwierdzili.

Sylwia Bomba inspiruje wiele kobiet

Sylwia Bomba stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Dzięki wesołemu usposobieniu szybko zdobyła sympatię widzów. Obecnie Bomba jest aktywna w mediach społecznościowych i spełnia się jako influencerka. Jej Instagramowy profil obserwuje już 764 tys. użytkowników aplikacji. 

Celebrytka inspiruje wiele kobiet. Fanki pokochały ją za dystans do otaczającego świata i poczucie humoru. Sylwia Bomba przed laty przeszła dużą metamorfozę. Niedawno zdradziła, że jeszcze kilkanaście lat temu, ważyła 30 kilogramów więcej. Dziś z chęcią eksponuje zgrabną sylwetkę i opalone ciało.

Reklama

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę w 30 minut

Bomba nie stroni od aktywności fizycznej, motywując do treningów swoje obserwatorki. Często prezentuje również ciekawe stylizacje. Kreacje celebrytki prawie zawsze spotykają się z uznaniem obserwatorów.

Niedawno Sylwia Bomba opublikowała na Instagramie kolaż składający się z dwóch zdjęć. Jeden z kadrów przedstawiał gwiazdę po wyczerpującym treningu, z kolei drugi ukazywał, jak wygląda w pełny  makijażu i ze starannie ułożoną fryzurą. Bomba w opisie zaznaczyła, że zdjęcia zostały zrobione w tym samym dniu.

Obserwatorzy Sylwii Bomby stwierdzili, że nikt nie jest idealny

Fanki doceniły, że Bomba zdecydowała się na opublikowanie porównania. W komentarzach nie brakowało zachwytów nad smukłą sylwetką celebrytki. Obserwatorki zauważyły, że strój dobrany odpowiednio do sylwetki,  potrafi zdziałać cuda. "Tak naprawdę wystarczy odpowiednia pozycja, makijaż, włosy, piękny strój i wielki uśmiech, by zobaczyć zupełnie inną osobę. Cieszę się że to wstawiłaś! Brawo. PS. W każdym wydaniu wyglądasz pięknie, zresztą jak każdy z nas", "Myślę, że jednak masz zdrowe podejście do życia, że jesteś normalna, jak my wszystkie. I za to, że i takie zdjęcia pokazujesz: szczerze dziękuję", "Wniosek taki, że nikt nie jest idealny" - czytamy w komentarzach.

Przeczytaj również: 

Amerykański sen na polskim placyku

Była żona Eminema trafiła do szpitala 

Zobacz również: 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje