Reklama

Reklama

Sylwia Majdan - kobieta sukcesu. Czym zajmuje się obecnie pierwsza żona Radosława Majdana?

Małżeństwo Sylwii i Radosława Majdanów nie przetrwało, jednak para pozostała ze sobą w dobrych relacjach. Kobieta natomiast osiągnęła sukces w życiu zawodowym i poukładała sobie życie uczuciowe. Czym zajmuje się Sylwia Majdan?

Małżeństwo Sylwii i Radosława Majdanów

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Majdana. Po ślubie w 1998 roku przyjęła jego nazwisko - wcześniej nazywała się Koperkiewicz. Kobieta była wtedy modelką, miała na koncie tytuł Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej.

Po kilku latach para zdecydowała się jednak na rozwód. Byli małżonkowie pozostali w dobrych relacjach, a Sylwia postanowiła nie wracać do panieńskiego nazwiska. Swoją decyzję Majdan tłumaczyła w następujący sposób:

Sylwia Majdan - czym się zajmuje obecnie?

Kobieta postawiła na własny rozwój w zakresie mody i projektowania. Skończyła studia na Akademii Sztuki im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 roku Majdan utworzyła własną markę. Przez lata zdobyła zaufanie swoich klientek.

Reklama

W 2009 roku Majdan powitała na świecie swojego synka Vincenta. Kobieta spełnia się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Prowadzi aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych, w tym konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami.

Zobacz również: Ewelina Flinta nie wystąpiła w DDTVN przez Kraśkę! Co powiedziała w tej sprawie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Majdan | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy