Reklama

Reklama

​Syn Davida Beckhama przez trzy lata zrobił sobie prawie 30 tatuaży

Nie poszedł w ślady swojego ojca, bo nie został piłkarzem, ale odziedziczył po nim zamiłowanie do ozdabiania ciała. Niedawno Brooklyn Beckham, najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, pochwalił się na Instagramie, że wytatuował sobie fragment listu od swojej narzeczonej.

To kolejny z bogatej kolekcji rysunków, jakie ma na ciele syn gwiazdorskiej pary. Co ciekawe, każdy z jego tatuaży symbolizuje jakiś ważny moment z życia rodziny Beckhamów.

Reklama

Brooklyn Beckham ma dwie wielkie pasje - fotografię i tatuaże. W tej pierwszej dziedzinie nie ma jeszcze wielkich dokonań, ale w tej drugiej ma już czym się pochwalić. Od czasu, gdy w ramach prezentu na 18. urodziny zrobił sobie pierwszy w życiu tatuaż, minęły niespełna trzy lata. Jak podaje Popsugar.com, w tym czasie zaprzyjaźnieni z Brooklynem tatuażyści zdążyli mu zrobić prawie trzydzieści dziar.

Najnowsze tatuaże związane są z Nicolą Peltz, ukochaną Beckhama. Zaręczyli się kilka miesięcy temu i już szykują się do ślubu. O tym, jak bardzo Brooklyn jest zakochany, można przekonać się, obserwując jego posty na Instagramie, w których nie szczędzi czułości i miłosnych wyznań swojej narzeczonej. Jak donoszą amerykańskie media, suknię ślubną dla jego przyszłej żony ma zaprojektować sama Victoria, a żeby upamiętnić zaręczyny, Brooklyn zrobił sobie na ciele dwa tatuaże.

Pierwszy z nich syn słynnego piłkarza zrobił sobie tuż po oświadczynach - w październiku tamtego roku. Jak jak zdradził jego ulubiony tatuażysta Dr Woo, umieszczony na karku rysunek przedstawia oczy przyszłej żony młodego Beckhama. W styczniu tego roku Brooklyn pochwalił się na Instagramie drugą poświęconą Nicoli dziarą. Tym razem wytatuował sobie, również na karku, dość długi cytat z listu miłosnego od narzeczonej: "Mój wieczny chłopcze, przeczytaj to za każdym razem, gdy poczujesz lęk. Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo jesteś kochany. Jesteś najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam i mam nadzieję, że do końca życia każdego dnia będę czuła Twoją miłość. Jesteś niesamowity. Kocham cię tak mocno, jak potrafię. Twoja przyszła żona".

Dowiedz się więcej na temat: Brooklyn Beckham | Beckhamowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje