Reklama

Reklama

​Syn Davida Beckhama przez trzy lata zrobił sobie prawie 30 tatuaży

Nie poszedł w ślady swojego ojca, bo nie został piłkarzem, ale odziedziczył po nim zamiłowanie do ozdabiania ciała. Niedawno Brooklyn Beckham, najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, pochwalił się na Instagramie, że wytatuował sobie fragment listu od swojej narzeczonej.

To kolejny z bogatej kolekcji rysunków, jakie ma na ciele syn gwiazdorskiej pary. Co ciekawe, każdy z jego tatuaży symbolizuje jakiś ważny moment z życia rodziny Beckhamów.

Brooklyn Beckham ma dwie wielkie pasje - fotografię i tatuaże. W tej pierwszej dziedzinie nie ma jeszcze wielkich dokonań, ale w tej drugiej ma już czym się pochwalić. Od czasu, gdy w ramach prezentu na 18. urodziny zrobił sobie pierwszy w życiu tatuaż, minęły niespełna trzy lata. Jak podaje Popsugar.com, w tym czasie zaprzyjaźnieni z Brooklynem tatuażyści zdążyli mu zrobić prawie trzydzieści dziar.

Reklama

Najnowsze tatuaże związane są z Nicolą Peltz, ukochaną Beckhama. Zaręczyli się kilka miesięcy temu i już szykują się do ślubu. O tym, jak bardzo Brooklyn jest zakochany, można przekonać się, obserwując jego posty na Instagramie, w których nie szczędzi czułości i miłosnych wyznań swojej narzeczonej. Jak donoszą amerykańskie media, suknię ślubną dla jego przyszłej żony ma zaprojektować sama Victoria, a żeby upamiętnić zaręczyny, Brooklyn zrobił sobie na ciele dwa tatuaże.

Pierwszy z nich syn słynnego piłkarza zrobił sobie tuż po oświadczynach - w październiku tamtego roku. Jak jak zdradził jego ulubiony tatuażysta Dr Woo, umieszczony na karku rysunek przedstawia oczy przyszłej żony młodego Beckhama. W styczniu tego roku Brooklyn pochwalił się na Instagramie drugą poświęconą Nicoli dziarą. Tym razem wytatuował sobie, również na karku, dość długi cytat z listu miłosnego od narzeczonej: "Mój wieczny chłopcze, przeczytaj to za każdym razem, gdy poczujesz lęk. Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo jesteś kochany. Jesteś najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam i mam nadzieję, że do końca życia każdego dnia będę czuła Twoją miłość. Jesteś niesamowity. Kocham cię tak mocno, jak potrafię. Twoja przyszła żona".

Poświęcone narzeczonej tatuaże to tylko niewielka część z tych, jakie ma na ciele młody Beckham. Większość z nich jest poświęcona albo członkom rodziny Beckhamów, albo ważnym datom z ich życia, zaś kilka ma odzwierciedlać osobowość i zainteresowania Brooklyna. Nie ma też wątpliwości, że zamiłowanie do tatuaży młody Beckham podpatrzył u swojego ojca Davida, który również ma ich na swoim ciele potężną kolekcję.

Pierwszy tatuaż Brooklyn dostał w prezencie na 18. urodziny - przedstawia indiańskiego wodza w pióropuszu. Kilka dni później młody Beckham trafił do słynnego amerykańskiego tatuażysty Dra Woo, który zrobił mu na ramieniu kompas, a kilka miesięcy później aparat fotograficzny symbolizujący marzenie Brooklyna, by zostać zawodowym fotografem. Wśród tatuaży jego autorstwa na ciele Brooklyna znalazły się: nad pępkiem słowo "Buster" - przezwisko Davida Beckhama, "Mama’s Boy" - na lewej piersi, a na przedramieniu rząd cyfr 020511, które oznaczają lata urodzin rodzeństwa Brooklyna: "02" brat Romeo, "05" brat Cruz i "11" siostrzyczka Harper.

To nie koniec! Tuż pod tymi datami młody Beckham wytatuował sobie miecz, którym jego rodzice dzielili tort na swoim weselu oraz napis "I will Always Love You". Na dłoni Brooklyna można dostrzec datę 1975 - czyli rok, w którym przyszedł na świat jego ojciec. Davidowi Brooklyn poświęcił jeszcze jeden tatuaż na ramieniu. Przedstawia on kotwicę, w którą wkomponowany jest napis "Tata". Na drugim ramieniu Brooklyn wytatuował sobie serce ozdobione różami i napisem "mama", a na dłoni datę 1974, czyli rok urodzin Victorii. Na ciele Beckhama widnieje jeszcze wizerunek baletnicy - wykonany ponoć dla siostry Harper. Można się spodziewać, że w kwestii tatuaży Brooklyn nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, wszak przed nim jeszcze ślub, narodziny dzieci i inne ważne wydarzenia w rodzinie Beckahamów... 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Brooklyn Beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy