Reklama

Reklama

Syn Madonny przyjaźni się z Beckhamami

Madonna cieszy się, że jej syn, Rocco spędza czas z Brooklynem, Victorią i Davidem Beckhamem. Jednak w tej beczce miodu jest łyżka dziegciu - David Beckham przyjaźni się z byłym mężem Madonny, Guyem Ritchie.

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało:

- Madonna nie może poradzić sobie z tym, że nie wie, z kim Rocco spędza czas. Słyszy tylko plotki od znajomych w Londynie na temat planów jej syna oraz o tym, że spędza dużo czasu z, jak sama ich nazwała, małymi potworami. Jednak nie ma nic przeciwko, żeby spotykał się z Brooklynem Beckhamem.

- Podziwia to, w jaki sposób jest on wychowywany oraz to, że David i Victoria troszczą się o Rocco. Nienawidzi Guya, ale akceptuje to. Mimo iż David jest najlepszym przyjacielem jej byłego męża, to wie, że jest on bardzo rodzinną osobą. Brooklyn ma świetny wpływ na Rocco.

Mówi się, że Brooklyn udziela Rocco rad w związku z walką rodziców o opiekę nad nim i jest dla niego jak "zastępczy starszy brat".

Źródło podało: - Chłopcy przyjaźnią się ze sobą od wielu lat, a Brooklyn zawsze był dla Rocco jak zastępczy starszy brat. Rocco go ubóstwia.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy