Reklama

Reklama

Szykuje się nowy romans

Czerwone dywany Hollywood wzbogaciły się o kolejną zakochaną parę. Tym razem są nią Sofia Vergara i Joe Manganiello. Mimo, że modelka na razie nie potwierdziła tych doniesień, źródła z jej otoczenia twierdzą, że w jej życiu właśnie rozpoczął się kolejny etap.

Sofia Vergara nie traci czasu. Od jej rozstania z narzeczonym, Nickiem Loebem minęło dopiero sześć tygodni, a ona już znalazła sobie nowego adoratora. Jak donosi magazyn Us Weekly jest nim amerykański aktor Joe Manganiello.

Reklama

"To wszystko jest bardzo, bardzo świeże." - tak o nowym związku Vergary mówią informatorzy cytowani przez Us Weekly. "Obydwoje czerpią mnóstwo radości z coraz lepszego poznawania siebie." - twierdzą źródła.

Para po raz pierwszy spotkała się w maju, na kolacji organizowanej przez stowarzyszenie White House Correspondents. I najwyraźniej wpadli sobie w oko bo od tego czasu tabloidy regularnie donosiły o ich kolejnych spotkaniach. Modelka i aktor mieli spędzić razem amerykański dzień niepodległości. Kilka dni później  zjedli razem kolację w jednej z restauracji w Luizjanie. "Było widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie. Co chwilę przytulali się i całowali." - opowiada dziennikarzom Us Weekly jeden z gości lokalu.

"Sofia to wymarzona dziewczyna dla Joe’go. Przyglądał się jej od lat!" - mówi magazynowi anonimowy informator - "Od dawna się w niej podkochuje. Teraz wszystko zmierza w dobrym kierunku."

Sami zainteresowani na razie nie odnieśli się do tych rewelacji. Czyżby byli zbyt zajęci sobą, żeby tracić czas na potwierdzanie lub dementowanie plotek?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje