Reklama

Reklama

Tak Agata Młynarska z mężem świętowali ważną rocznicę

Już trzeci rok z rzędu Agata Młynarska i jej mąż, Przemysław Schmidt celebrują rocznicę poznania się w Walencji. Nie dość, że jest tam romantycznie, to jeszcze zakochani czują się tam bezpiecznie, gdyż jest tam najmniej zachorowań w całej Hiszpanii.

W połowie grudnia u Agaty Młynarskiej zbiegają się dwa ważne wydarzenia. Urodziny jej męża, a później rocznica poznania się. Mimo pandemii koronawirusa, małżonkom udało się świętować z przytupem.

Reklama

"Tego się nie spodziewałam! Dwa lata temu i rok temu byliśmy w tym samym miejscu. Tu życzyliśmy sobie, żeby spełniały się nasze marzenia, żeby na naszą kolejną rocznicę wrócić do Walencji. I tak się stało. Puste miasto przywitało nas rozświetloną katedrą, pyszną herbatą i wyśmienitym brandy. Miłość przenosi góry" - Agata Młynarska relacjonuje na Instagramie. Wśród zdjęć, które wrzuciła na Insta Story, najwięcej było tych wykonanych w Narodowym Muzeum Ceramiki i Sztuk Dekoracyjnych.

Jedna z obserwatorek zapytała prezenterkę o to, jak wyglądała ich podróż w kontekście obostrzeń związanych z pandemią.

"Najmniej zachorowań w całej Hiszpanii jest w Walencji i na Costa Blanca. Wszyscy w maskach, mało ludzi, restauracje otwarte, godzina policyjna od północy do 6 rano. Wszyscy są zgodni z tym, że jest bardzo bezpiecznie" - odpowiedziała Młynarska.

Wymagano też od nich negatywnego wyniku testu na COVID-19. Według wytycznych hiszpańskiego ministerstwa zdrowia, testy muszą być zrobione nie wcześniej, niż 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii.

58-letni Przemysław Schmidt, z zawodu przedsiębiorca, jest trzecim mężem Agaty Młynarskiej. Pierwszym był historyk Leszek Kieniewicz, który jest ojcem dwóch synów prezenterki. Po rozwodzie z nim Młynarska związała się z biznesmenem Jerzym Porębskim, ale to małżeństwo przetrwało zaledwie rok. Później jej partnerem był podróżnik i prezenter pogody Jarosław Kret, ale ich związek nie był sformalizowany. W 2014 roku gwiazda wyszła za mąż za swojego obecnego partnera. Poznali się w 2012 roku na bankiecie z okazji 20-lecia Polsatu.

Zobacz również:


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje