Reklama

Reklama

Tak Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna kibicowały polskiej reprezentacji!

2 września 2021 roku reprezentacja Polski zmierzyła się z Albanią w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Mecz zakończył się wygraną Polaków, a na trybunach nie zabrakło żon piłkarzy. Na Stadionie Narodowym pojawiła się Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna na Stadionie Narodowym

Na meczu reprezentacji Polski nie mogło zabraknąć żon piłkarzy. Z trybun Stadionu Narodowego kibicowała Anna Lewandowska z córką Klarą oraz Marina Łuczenko-Szczęsna z synem Liamem.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliły się kilkoma ujęciami z tego wieczoru. Mimo że w komentarzach wiele osób stwierdzało, że także kibicują Polakom i trzymają kciuki za wygraną, to pojawiły się także słowa krytyki. 

Pod zdjęciem dodanym przez Marinę Łuczenko-Szczęsną pojawiły się uwagi dotyczące zdeptanego szalika w barwach narodowych. Fani nie kryli oburzenia.

Reklama

Żony piłkarzy często po przegranym meczu są atakowane przez zapalonych kibiców, którzy upust emocjom postanawiają dać na ich instagramowych profilach. 

Tym razem było jednak inaczej. Polska wygrała z Albanią, a pod zdjęciami gwiazd pojawiły się miłe słowa dotyczące gry polskiej reprezentacji.

Tak kibicowała Julia Nowak

Jan Bednarek i Julia Nowak są świeżo upieczonymi rodzicami. Para za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że 9 sierpnia 2021 roku przyszła na świat ich pierwsza córka Lilly.

Mimo że narzeczona obrońcy reprezentacji Polski nie mogła pojawić się na Stadionie Narodowym, to razem z córką kibicowała Polakom przed telewizorem. 

Czytaj więcej:

Córka Joanny Koroniewskiej-Dowbor zachorowała drugiego dnia szkoły. "Idziemy na rekord"

Ania Starmach świętuje 4. rocznicę ślubu

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie z córką. Wyglądają jak siostry?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Marina Łuczenko | Julia Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy