Reklama

Tak Kim Kardashian bawi się w Rzymie!

Kim Kardashian postanowiła nieco pozwiedzać Europę i właśnie odbywa podróż po Włoszech. Gwiazda była już w Watykanie, gdzie została skrytykowana za dobór stroju. Teraz postanowiła zwiedzić jeden z najsłynniejszych zabytków Rzymu - Koloseum.

Kim Kardashian w Rzymie

 Kim Kardashian kocha swoje życie w Stanach Zjednoczonych, ale także chętnie podróżuje. Tym razem wybrała dość nietypowy kierunek jak dla niej, bo postanowiła wybrać się do Europy, a konkretnie do Włoch. 

Kim była już w Watykanie i to razem ze swoją koleżanką - Kate Moss. Na zwiedzanie wybrała dość nietypową, koronkową kreację, za co została skrytykowana przez media. 

Tym razem postanowiła zobaczyć Koloseum, czyli amfiteatr Flawiuszów. Jest to jeden z najsłynniejszych zabytków Rzymu, którego powstanie datuje się na 70-72 do 80 n.e. Koloseum powstało wybudowane na zlecenie Wespazjana i Tytusa - cesarzy z dynastii Flawiuszów.

Kim Kardashian nauczona doświadczeniem już wybrała inny strój do zwiedzania, ale wciąż eksponowała swoje zgrabne nogi w bardzo krótkich spodenkach. 

Do tego dobrała obcisłą, białą bluzkę, która podkreślała jej kobiece kształty. Fani nie szczędzili jej tym razem pochwał i komplementów, zachwycając się wyglądem gwiazdy. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Kim Kardashian pozuje w bieliźnie modelującej 

Kim Kardashian jak Jackie Kennedy! Jest nie do poznania! 

Włoskie wakacje Kim Kardashian: biust na wierzchu i skąpa koronka w Watykanie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Włochy | Rzym

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy