Reklama

Reklama

Tak mieszka Beata Kozidrak!

Beata Kozidrak jest wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej, ale rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Jej dom, jest dla niej oazą, w której może schować się przed całym światem. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek!

Beata Kozidrak jest jedną z polskich gwiazd, które najdłużej trzymają się u szczytu popularności. 

Muzyka, którą tworzy wokalistka jest ponadczasowa i wciąż aktualna. Dlatego nic dziwnego w tym, że wciąż Beata Kozidrak wywołuje takie poruszenie. 

Przez wiele lat funkcjonowania w show-biznesie gwiazda jednak starała się nie ujawniać zbyt wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego.

Jest także zdania, że w domu odpoczywa od całego świata i to miejsce jest dla niej schronieniem. Jednak teraz postanowiła zrobić mały wyjątek i pokazała zdjęcie ze swojego azylu. 

Beata rozłożona na kanapie pozuje w salonie, który jest urządzony w tradycyjnym, klasycznym stylu i nie brakuje w nim antyków! 

Okazuje się, że to właśnie w domowym zaciszu najlepiej pisze jej się książkę, która niebawem pojawi się w sprzedaży i tym właśnie przy okazji publikacji zdjęć chciała podzielić się z fanami Beata. 

Reklama

***
Zobacz również: 


Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy