Reklama

Tak pachniał książę Harry. Dziennikarka zdradziła kompromitujący szczegół

Książę Harry kilka lat temu udzielił wywiadu ABC News. Dziennikarka, która wówczas rozmawiała z arystokratą wspomina, że nie było to przyjemne spotkanie. Katie Couric do dziś pamięta, jak pachniał książę Harry. Smród papierosów i alkoholu był nie do zniesienia.

Książę Harry uchodzi za przykładnego ojca i kochającego męża. Nie zawsze jednak społeczeństwo tak go odbierało. W przeszłości arystokrata nie stronił od imprez. Paparazzi często przyłapywali go w dwuznacznych sytuacjach. Książę Harry jeszcze kilka lat temu uchodził za "niegrzecznego chłopca". Chociaż syn Diany i Karola ustatkował się i spoważniał, osoby z jego otoczenia nadal pamiętają młodzieńcze wybryki arystokraty.

Książę Harry śmierdział podczas wywiadu?

Katie Couric postanowiła wrócić pamięcią do wywiadu, który książę udzielił w 2012 roku ABC News. Okazuje się, że rozmowa sprzed niespełna 10 lat nie była przyjemnym doświadczeniem dla dziennikarki. Harry pachniał papierosami i alkoholem. Miał wówczas 27 lat.

Reklama

Smród był nie do zniesienia. Katie Couric zaznaczyła,  że "zapach uwalniał się z każdego pora ciała Harrego". Wszystko wskazywało na to, że książę poprzedni wieczór spędził na suto zakrapianej imprezie. Rano najwidoczniej nie miał czasu odświeżyć się i przygotować do rozmowy z dziennikarką.

Książę Harry zmienił się dzięki Meghan Markle

Gdy książę Harry związał się z Meghan Markle znacznie zmienił styl życia. Spoważniał i zaczął myśleć o tym, by ustatkować się u boku wybranki. Para poznała się w 2016 roku. Po niedługim czasie książę i amerykańska  aktorka byli już  parą.

Obecnie Harry jest przykładnym ojcem dwójki pociech - Archiego i Lilibet Diany. Wszystko wskazuje na to, że zrezygnował już z szalonych imprez.  Mimo to nadal  uchodzi za największego buntownika z całej rodziny królewskiej. Dla żony przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych i zrezygnował z tytułu. Decyzja wzbudziła duże kontrowersje, podobnie jak wywiad, którego Harry i Meghan udzielili jakiś czas temu Oprze.

***

Przeczytaj również:

Brigitte Macron w sportowych butach. Z czym je połączyła?

Monika Rosa urodziła! Poród zaczął się przed terminem

Rafał Grabias pozywa Gabriela Seweryna! Ale afera

Zobacz również: 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy