Reklama

Tak wygląda dziś Dawson z "Jeziora marzeń"

Choć trudno w to uwierzyć, od wyemitowania pierwszego odcinka serialu „Jezioro marzeń” minęło już 20 lat.

Produkcja, która doczekała się sześciu sezonów, opowiadała o grupce nastolatków mieszkających w prowincjonalnym miasteczku Capeside.

Serial okazał się trampoliną do kariery dla, dziś 37-letniej, Michelle Williams - czterokrotnie nominowanej do Oscara, m.in. za rolę w świetnym "Manchester by the Sea".

Przyniósł też olbrzymią popularność Katie Holmes, która trzy lata po zakończeniu zdjęć do "Jeziora marzeń" została żoną Toma Cruisea, z którym ma córkę Suri (małżeństwo przetrwało sześć lat).

Zdecydowanie mniej znany jest natomiast James Van Der Beek, wcielający się w serialu w postać Dawsona. Aktor regularnie pojawia się na srebrnym ekranie, jednak zdecydowanie brakuje mu interesujących propozycji.

Reklama

Prywatnie od 2010 roku jest mężem Kimberly Brook, z którą ma trójkę dzieci: Olivię (ur. 2010), Joshuę (ur. 2012) i Annabel (ur. 2014).

Aktor chętnie dzieli się na Instagramie migawkami z życia rodzinnego. Co ciekawe, od czasu pracy na planie "Jeziora marzeń" nie zmienił fryzury. Naszym zdaniem, z wiekiem wygląda coraz lepiej, a zmarszczki i zarost dodają mu charakteru.

Zgadzacie się?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jezioro marzeń | James Van Der Beek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy