Reklama

Reklama

Tak wygląda dziś pierwsza żona Radka Majdana

Od ślubu Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan minęły dwa lata. Nie wszyscy wiedzą, że „Perfekcyjna Pani Domu” jest trzecią żoną bramkarza.

Oczywiście, w mediach bardzo głośno było o małżeństwie Majdana z Dodą (dziś Rabczewską-Stępień). Radek wypatrzył przyszłą, wówczas 19-letnią, ukochaną w reality show pt. "Bar" i specjalnie dla niej przyjechał na nagrania. Niestety, kiedy piosenkarka zaczęła odnosić prawdziwe sukcesy, ich relacja zaczęła się psuć. Do serii upokorzeń, a ostatecznie do rozwodu doszło w 2008 roku.

Ale Doda nie była pierwszą żoną piłkarza. W 1998 roku, 26-letni wtedy, Radosław poślubił Sylwię Koperkiewicz. Kobieta przyjęła jego nazwisko. Piękna blondynka miała na swoim koncie tytuł Miss Ziemi Zachodniopomorskiej.

Reklama

Ślub odbył się w kościele. Panna młoda miała na sobie dopasowaną, elegancką sukienkę z głębokim dekoltem, zaś Majdan postawił na awangardową, złotą marynarkę.

Małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata. Pozew wniosła Sylwia, ale Majdanowie rozstali się w przyjaźni, w której pozostają do dziś.

Byli małżonkowie spotykają się od czasu do czasu na branżowych imprezach, ponieważ Sylwia jest projektantką mody. Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi.

Kobieta nadal może pochwalić się zniewalającą sylwetką, ale jej wizerunek jest dużo mniej krzykliwy niż kiedyś. Sylwia umiejętnie łączy role mamy i bizneswoman.

Zobaczcie, jak pierwsza żona Radosława wygląda dzisiaj. Naszym zdaniem prezentuje się naprawdę świetnie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | sylwia majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje