Reklama

Reklama

Tak wygląda najstarsza córka Janusza Józefowicza

Janusz Józefowicz już od ponad 20 lat jest związany z Nataszą Urbańską. W 2008 roku para wzięła ślub, a na świat przyszła ich córka Kalina.

Józefowicz poznał Nataszę, gdy ta miała zaledwie 16 lat i rozpoczynała swoją karierę w Studio Buffo. Reżyser był wtedy mężem Danuty, z którą ma dwójkę dzieci - córkę Kamilę (ur. 1983) i syna Jakuba (ur. 1993). Urbańska sama wielokrotnie przyznawała, że już jako nastolatka podkochiwała się w żonatym Józefowiczu.

Natasza jest zaledwie 6 lat starsza od córki reżysera z pierwszego małżeństwa - Kamili. Ta ostatnia ma dziś 35 lat i wyrosła na piękną kobietę. Niektórzy twierdzą nawet, że jest bardzo podobna do swojej macochy.

Reklama

Największą pasją Kamili jest kino. Kobieta ma na swoim koncie film dokumentalny pt. "Galumphing" opowiadający o kobiecie żyjącej z dala od cywilizacji. Otrzymała za niego wyróżnienie na Festiwalu Filmów Optymistycznych. Józefowicz nakręciła także dokument pokazujący proces powstawania musicalu "Polita".

Kamila stroni od ścianek - a w sieci próżno szukać jej selfie. Fotoreporterzy zrobili jednak uroczej blondynce kilka zdjęć.

Widzicie podobieństwo do sławnego taty, albo do... Nataszy?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje