Reklama

Reklama

Tak zmieniła się Monika z "Królowych życia". Przeszła ogromną metamorfozę!

Większość bohaterek programu "Królowe życia" cieszy się sporą popularnością. Tak jest również w przypadku Moniki Chwajoł, która w krótkim czasie zdobyła rzeszę fanów. Celebrytka przeszła ogromną metamorfozę i nie przypomina już siebie sprzed lat. Spójrzcie, jak wyglądała kiedyś!

Monika Chwajoł jest bohaterką programu "Królowe życia". Dołączyła do niego w szóstym sezonie i bardzo szybko zyskała sympatię widzów. Jej instagramowy profil śledzi już 111 tys. osób. Nic więc dziwnego, że regularnie publikuje posty i pokazuje, jak wygląda jej codzienność. 

Celebrytka od lat jest w szczęśliwym związku z Jackiem. Pobrali się w 1999 roku, a owocem ich związku są córki Michelle i Nicolle. Monika Chwajoł nie tylko występuje w telewizyjnym show. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem firmy transportowej.

Reklama

Nie da się ukryć, że coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Chociaż niektóre z nich niechętnie się do tego przyznają, to Monika Chwajoł zdecydowanie nie ma z tym problemu.

Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pokazać, jaką przeszła metamorfozę. Na jej instagramowym profilu można znaleźć zdjęcie z 2013 roku oraz teraźniejsze. Trzeba przyznać, że Monika Chwajoł zmieniła się w ciągu tych kilku lat. 

Celebrytka wyznała, że na jej obecny wygląd wpływ miała przede wszystkim utrata wagi, operacja nosa, powiększenie ust oraz zmiana koloru włosów i sposobu malowania się. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Moniki Chwajoł nie kryli zachwytu i nie szczędzili miłych słów.

Czytaj więcej:

Kasia Cichopek odsłoniła pupę na łódce. Tak wiele dawno nie pokazała...

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Aleksandra Domańska doświadczyła domowego porodu. Zdradziła szczegóły

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Chwajoł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje