Reklama

Reklama

Tak żona Rzeźniczaka ubrała się na sylwestra. Fani zniesmaczeni. „Myślałam, że ona jest goła”

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z sylwestra. Piłkarz założył elegancką, czarną marynarkę, a jego żona postawiła na bardzo odważną i sporo odsłaniającą stylizację. Jej wygląd zbudził skrajne emocje wśród fanów. Niektórzy twierdzą, że była prawie naga!

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka biją rekordy popularności

O Jakubie Rzeźniczaku i Paulinie Nowickiej jest ostatnimi czasy bardzo głośno. Najpierw ciągłe konflikty z jego byłą partnerką - Magdaleną Stępień dotyczące opieki nad ciężko chorym wówczas synkiem, potem traumatyczna śmierć Oliwierka, a niedługo potem niespodziewany ślub z aktualną partnerką sprawiły, że byli jednym z głównych tematów w polskim show-biznesie. 

Niedawno małżonkowie świętowali miesięcznicę ślubu, teraz uroczyście spędzali sylwestra. Zarówno Paulina jak i Jakub prowadzą swoje osobiste profile w mediach społecznościowych i założyli nawet jeden wspólny, gdzie dzielą się z fanami wyjątkowymi chwilami i pokazują swoją miłość.

Reklama

Czytaj również: Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak pobrali się!

Paulina Nowicka w odważnej sylwestrowej kreacji

Fakt wystawnego celebrowania nowego roku nie byłby w ich przypadku niczym dziwnym i pewnie pozostałby bez większego szumu, gdyby nie strój, który postanowiła założyć tego wieczoru żona piłkarza. Zakochani zamieścili na Instagramie zdjęcia, na których dokładnie widać jej sukienkę. 

Kiecka była bardzo odważna, bowiem w połowie prześwitywała. Odsłaniała sporą część piersi, cały brzuch, bok i udo, sprawiając wrażenie, jak gdyby Nowicka nie założyła w ogóle dolnej części bielizny. Do tego jej ekstremalnie krótka długość sprawiły, że część fanów nie mogła odmówić sobie krytyki.

Jak można zauważyć w komentarzach, większość obserwujących kobiet była mimo wszystko oczarowana kreacją żony Rzeźniczaka. Internautki pytały nawet, gdzie taką sukienkę można dostać.  

Jak podaje portal party.pl, ta odważna kiecka to model Carmen Dress marki God Save Queens i kosztuje 899 zł. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy