Tak żyje dziś Paulina Młynarska. Wymowne zdjęcia!

Paulina Młynarska już jakiś czas temu postanowiła skierować swoje życie na zupełnie nowe tory. Dziennikarka rzuciła pracę w telewizji, gdzie - jak sama opisywała - musiała mierzyć się z ogromną presją. Zamiast tego postawiła na samorozwój i osiągnięcie harmonii w swojej codzienności.

Paulina Młynarska świetnie czuje się w swoim greckim domu na Krecie. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń!
Paulina Młynarska świetnie czuje się w swoim greckim domu na Krecie. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń!Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Pomogła jej w tym między innymi praktyka jogi i podróże, by doskonalić swoje umiejętności w tym kierunku. Dziś Młynarska żyje na co dzień na Krecie, od czasu do czasu dzieląc się ze swoimi fanami pięknymi "pocztówkami" z tej urokliwej, greckiej wyspy.

Trzeba przyznać, że autorka książek ma powody do zachwytów. Choć otoczenie jej domu może na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z typowymi widokami z katalogów z greckimi wakacjami to i tak widoki robią imponujące wrażenie. 

Podczas, gdy w Polsce na dobre zagościła biała zima, na Krecie przyroda jest niemalże w pełnym rozkwicie - pomarańczowe drzewa, bujna, zielona roślinność, a w tle ośnieżone szczyty gór. Nieodłącznym elementem domowego ogniska Młynarskiej są oczywiście jej zwierzaki, które towarzyszą jej niemal na każdym kroku.

Dziennikarka co rusz podkreśla, że decyzja o emigracji była jedną z najlepszych w jej życiu, a widoki i spokój, jakich na co dzień doświadcza w Grecji wynagradzają jej wiele trudów, z którymi przez lata mierzyła się w Polsce.

Chcielibyście obudzić się w bożonarodzeniowy poranek z takimi widokami z okien własnego domu? Zobaczcie zdjęcia! 

Boże Narodzenie na świecie. Czy znacie takie zwyczaje?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas