Reklama

Reklama

Tamara Ecclestone karmi piersią

Publiczne karmienie piersią wciąż budzi kontrowersje. Jednak brytyjska modelka i celebrytka, Tamara Ecclestone, za nic ma głosy krytyków i publikuje na Instagramie zdjęcie, na którym karmi swoją dwuletnią córeczkę – Sophie.

Zdjęcie jest urocze. Dziecięcy pokój z imieniem jego właścicielki wypisanym na ścianie, góra pluszaków i poduszek w pastelowych kolorach, ładna mama i urocza córka. Tyle tu słodkości, że łatwo przeoczyć to, co naprawdę jest tematem zdjęcia, opublikowanego na Instagramie przez Tamarę Ecclestone. A chodzi o karmienie piersią.

 - Dziękuję ci, @ivetteivens za uchwycenie tego pięknego momentu (...), jednak przede wszystkim dziękuję ci za rozpowszechnianie tej wiadomości. Karmienie piersią jest pełnym mocy wyrazem miłości i staje się czymś zbyt naturalnym by dłużej je ukrywać - napisała Tamara pod zdjęciem, tym samym odcinając się od krytyków, którzy twierdzą że publiczne karmienie piersią jest nieestetyczne, nieprzyzwoite czy też ma prowokacyjny charakter.

Reklama


Tamara Ecclestone nie po raz pierwszy publikuje zdjęcia, na których karmi piersią i nie po raz pierwszy głośno odpowiada krytykom.

 - Tak, moja córka Sophia ma dwa i pół roku i wielu ludzi w tym wieku, zrezygnowałoby już z karmienia piersią. Jednak dla niej jest to komfortowe i ona to uwielbia.

Ecclestone zapowiada też, że będzie w ten sposób karmić córkę, aż do jej czwartych urodzin. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje