Reklama

Taylor Hill nie chce, żeby jej konto na Instagramie było kontrolowane

21-letnia modelka nie czuje na sobie presji dostosowywania swojego wizerunku do oczekiwań 7 milionów osób, które obserwują jej profil.

Zapytana o to, czy czasem czuje na sobie presję, mając tak wielu obserwatorów, odpowiedziała: - Nie. To co robię jest w większości bardzo naturalne, jakbym rozmawiała z koleżanką.

- Gdybym zbytnio kontrolowała moje konto, to nie mogłabym poznać moich fanów, a oni nie mogliby poznać mnie. Uwielbiam być w życiu spontaniczna.

Taylor stara się nie zwracać uwagi na negatywne komentarze, które otrzymuje w mediach społecznościowych.

Dodała: - Staram się nie skupiać na negatywnych rzeczach, ponieważ gdy zaczynasz je zauważać, to widzisz je wszędzie.

- Instagram pokazuje szczególne, zabawne strony mojego życia jako zwykłej osoby. Po prostu robię swoje i ignoruję wszystko inne.

Modelka Victoria's Secret chce przekazać swoim fanom jak najwięcej pozytywnej energii.

Zaapelowała: - Po prostu kochajcie samych siebie. Nauczyłam się tego i staram się przekazywać to moim fanom. Ale nie przesadzam. Nigdy nie mówię, że muszę się poprawić, bo nienawidzę tego.

Taylor wyznała, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza swojemu wzrostowi, ale lubi ćwiczyć dla zachowania zdrowia psychicznego.

W rozmowie z magazynem "LOOK" powiedziała: - Ludzie nienawidzą mnie za moją figurę, ale mam ponad 1,80 metra, więc wszystko się rozchodzi. Wydaje mi się, że wiele osób nie bierze tego pod uwagę - modelki są bardzo wysokie.

- Na zdjęciach może tak tego nie widać, ale jestem 12, 17 centymetrów wyższa niż większość kobiet. Ćwiczę, ponieważ to lubię. Kiedyś byłam gimnastyczką. Ćwiczę dla zdrowia psychicznego.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy