Reklama

Reklama

Taylor Swift i Katy Perry: O co im poszło?

Świat show biznesu szykuje się na kolejną towarzyską wojenkę. Tym razem w szranki staną Taylor Swift i Katy Perry.

Na razie jest to wojna zimna, toczona na sugestie i przykre komentarze. Świat dowiedziała się o niej z wywiadu, którego Taylor Swift udzieliła dziennikarzom magazynu Rolling Stone.

W rozmowie piosenkarka wyznała, że jej nowy singiel "Bad Blood" jest zainspirowany postacią pewnej nieprzychylnej jej wokalistki. Nie podała jednak nazwiska tego "wroga", wywołując tym samym fale spekulacji.

"Przez lata właściwie nie wiedziałam kim ona dla mnie jest. Nie byłam pewna czy jest moją przyjaciółką czy nie. Niby podchodziła do mnie na imprezach, pozowała ze mną na ściankach, aż nagle nasz kontakt się popsuł. Zrobiła coś, po czym zaczęłam uważać ją za wroga" - mówiła Swift o pierwowzorze piosenki Bad Blood.

Reklama

Tabloidy typują, że ten dość enigmatyczny opis może odnosić się do  Miley Cyrus lub  Demi Lovato. Jednak najsilniejszym kandydatem jest Katy Perry. Za tym, ze właśnie ona jest bohaterką piosenki przemawia również fakt, że gwiazda niedługo po publikacji wywiadu z Taylor Swift napisała na Twitterze: "Uważaj na wilka w owczej skórze".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje