Reklama

Reklama

Taylor Swift odwiedziła młodych pacjentów

Wokalistka złożyła wizytę w szpitalu w Australii.

26-letnia piosenkarka przebywa obecnie w Australii razem ze swoim chłopakiem Tomem Hiddlestonem. Podczas gdy Tom pracował na planie filmu "Thor: Ragnarok" piękna blondynka spędziła kilka godzin w dziecięcym szpitalu Lady Cliento w Brisbane.

Na oficjalnej stronie szpitala na Facebooku można znaleźć następujący post:

Reklama

- Dziękujemy ci Taylor Swift za to, że odwiedziłaś dziś szpital Lady Cliento i zrobiłaś naszym pacjentom i ich rodzinom wyjątkową niespodziankę, której nigdy nie zapomną.

- Wspomnienia dzisiejszego dnia na zawsze pozostaną w ich sercach.

Podczas wizyty, która była koordynowana przez fundację Starlight Children's Foundation, która pomaga chorym nastolatkom, Taylor pozowała do selfie razem z pacjentami.

Szpital zamieścił w Internecie zdjęcie podpisane w następujący sposób:

- Dziękujemy Samowi za to, że podzielił się z nami swoim zdjęciem z Taylor Swift. Słyszeliśmy, że zrobiłeś na niej wrażenie!

Taylor i Tom w pełni wykorzystują wycieczkę do Australii. Twórczyni hitu "Shake It Off" i aktor znany z serialu "Nocny recepcjonista" byli ostatnio widziani na romantycznej kolacji w restauracji Gemelli Italian w Queensland.

Źródło podało:  - Zjedli kolację w restauracji Gemelli Italian. Taylor powiedziała pracownikom, że kuchnia włoska jest jej ulubioną i bardzo chciała spróbować dań serwowanych w tej restauracji.

- Taylor i Tom weszli do restauracji i wyszli z niej, trzymając się za ręce. Spędzili w niej kilka godzin, a następnie wrócili do hotelu samochodem z szoferem.

Para, która zaczęła się spotykać krótko po tym, jak piosenkarka znana z hitu "Blank Space" rozstała się z Calvinem Harrisem, była bardzo uprzejma w stosunku do napotkanych fanów.

Źródło podało:- Spotkali w hotelu wielu fanów i za każdym razem byli bardzo uprzejmi w stosunku do nich.

Mówi się, że Taylor twierdzi, że czuje, iż jest zakochana w Tomie.

Źródło podało: - Bardzo dobrze bawi się, podróżując z Tomem. On jest bardzo romantyczny i poświęca jej dużo uwagi. Jest czarujący. Za każdym razem, gdy gdzieś wychodzą, upewnia się, że Taylor czuje się bezpieczna.

- Ona jest przeszczęśliwa i cieszy się wspólnie spędzonym czasem. Wymieniała SMS-y z najbliższymi przyjaciółmi i napisała: 'Chyba się zakochałam. Nigdy wcześniej nie czułam czegoś takiego!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje