​Te gwiazdy wezmą ślub w 2020 roku

Koniec roku za nami, jesteśmy już w 2020, który w świecie celebrytów zapowiada się bardzo ciekawie. A to za sprawą m.in. planowanych ślubów gwiazd. Które pary zaręczyły się w roku 2019 i planują się pobrać?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w marcu 2019 roku na Bahamach
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w marcu 2019 roku na BahamachFelipe Ramales /Splash NewsEast News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w marcu 2019 roku na Bahamach, a informacja o tym wywołała nie lada sensację. Choć na temat ich planów ślubnych nic nie wiadomo, fani pary prześcigają się w domysłach na temat tego, jak będzie wyglądała ta ceremonia. W mediach już od dawna pojawiają się spekulacje na temat tego, jaka będzie suknia panny młodej. Skoro bowiem gwiazda paradowała w roli modelki w pokazie Versace, to istnieje domniemanie, że to właśnie krawcy tego domu mody uszyją suknię dla J.Lo.

Katy Perry i Orlando Bloom, zaręczyli się w walentynki 2019 r. To była najbardziej romantyczne oświadczyny mijającego roku, bo aktor zorganizował dla swej wybranki wycieczka helikopterem. Związek tej pary od początku jest barwny, a Orlando jest tak zakochany w Kate, że czasem zapomina się ubrać. Jeśli żar uczuć nie przygaśnie, to małżeństwo tej kolorowej pary zapowiada się niesamowicie.

Scarlett Johansson i Colin Jost są zaręczeni od maja 2019 roku, parą zostali dokładnie dwa lata wcześniej. Małżeństwo popularnej aktorki i nieco mniej znanego aktora zapowiada się bardzo interesująco. Pytanie tylko, jak długo potrwa, bo dwa dotychczasowe małżeństwa Scarlett kończyły się po trzech latach. Czy z Jostem aktorka wytrzyma dłużej?

Emma Stone i Dave McCary zaręczyli się niedawno - w grudniu 2019 r. Ogłosili to w nowoczesny sposób - publikując post na Instagramie. Od razu ogłoszono też, że nie będą długo odkładać ceremonii ślubnej i pobiorą się w 2020 roku. Na podanie dokładnego terminu wciąż czekamy.

Joaquin Phoenix i Rooney Mara są zaręczeni od lipca 2019 r. Gwiazdorska para jest ze sobą od ponad 3 lat, jednak oboje robią wszystko, by prasa nie pisała o ich prywatnym życiu. Choć więc ich związek owiany jest tajemnicą, to amerykańskim dziennikarzom udało się dowiedzieć, że Mara i Phoenix chcą się pobrać w przyszłym roku. Ale może to być tylko przeciek kontrolowany, służący temu, by zmylić czujność dziennikarzy.

Grace Elizabeth i Nicolas Krause też nie udzielili zbyt wielu informacji na temat swoich zaręczyn. Co prawda jedna z najlepszych modelek Victoria's Secret sama ogłosiła wieści o tym, że Krause poprosił ją o rękę, a zrobiła to w wideo nagranym dla "Vogue US", to szczegółów nie podała. Nie wiemy nawet tego, kiedy do zaręczyn doszło. Termin ceremonii ślubnej modelki i piłkarza też nie jest jeszcze znany.

A kogo możemy zobaczyć na ślubnym kobiercu z polskich gwiazd?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska. Aktor oświadczył się swojej ukochanej w tym roku. Postanowił poprosić ją o rękę po 5 latach związku. Para poznała się ponad 10 lat temu na planie Teatru Telewizji. Związali się wtedy, ale na krótko. Jednak później zeszli się ponownie i od 5 lat są w szczęśliwym związku, co często podkreślają. Oboje opublikowali 1 stycznia zdjęcia z zaręczyn, a Justyna pochwaliła się pięknym pierścionkiem. Napisali również wzruszające posty. "Powiedziała "tak!". Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z taką myślą" - pisał Borys Szyc pod wspólnym zdjęciem, na którym Justyna prezentuje zaręczynowy pierścionek. Niedawno Borys i Justyna ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się w grudniu, po zaledwie kilku miesiącach bycia razem. Choć właściwie należałoby powiedzieć, że zdaniem mediów się zaręczyli. Ani ona, ani on nie potwierdzili bowiem tych informacji. "Związek Julii Kuczyńskim z Sebastianem Fabijańskim jest bardzo krótki, ale na tyle intensywny, że zdecydowali się na wspólne życie. Bliskie im osoby twierdzą ponoć, że to prawdziwa miłość. Ostatnio para widziana była razem publicznie w Łodzi na gali finałowej forum Cinergia. W jednym z ostatnich wywiadów Maffashion wyznała, że jest już gotowa na założenie rodziny" - pisała Wirtualna Polska. Fani pary liczą, że dojdzie jednak do tego ślubu, i trzymają kciuki.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska. Są jedną z najpiękniejszych, ale też najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Połączył ich serial "M jak miłość", gdzie grają parę. "Sami długo jednak ukrywali przed światem swój związek. Światło dzienne właśnie ujrzały radosne wieści - zakochani prawdopodobnie niedawno się zaręczyli!" - pisała w październiku "Viva". Sami zainteresowani nie potwierdzili tych plotek, a zdjęcie w internecie z ich "ślubu" okazało się tylko fotką z planu serialu, w którym grani przez nich bohaterowie się pobrali. Fani serialu czekają na prawdziwy ślub...

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas