Teresa Werner w stroju kąpielowym. 66-letnia gwiazda wygląda obłędnie

Oprac.: Agnieszka Kasprzyk

Teresa Werner (66 lat) udowadnia, że można wyglądać ponętnie w każdym wieku. Polska piosenkarka jest właśnie na wakacjach i nie waha się pokazywać swych kształtów, pozując do zdjęć w stroju kąpielowym. Fani gwiazdy nie ukrywają zachwytu, czemu dają wyraz w komentarzach w jej mediach społecznościowych. Jaki jest sekret zgrabnej figury i młodzieńczego wyglądu Teresy Werner?

Teresa Werner
Teresa WernerAKPA

Teresa Werner jest gwiazdą śląskiej piosenki. Zaczynała w zespole pieśni i tańca "Śląsk", gdzie śpiewała repertuar ludowy. Dziś jest jednak znana ze śląskich szlagierów biesiadnych, które królują na imprezach i weselach. Jej najbardziej znane piosenki to "Spełnić marzenia", "Miłość jest piękna", czy "Serca gorące". Pogodna piosenkarka ma spore grono oddanych fanów.

Teresa Werner nie kryje ani wieku, ani swych kształtów

Teresa Werner jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Za ich pomocą nie tylko informuje o wydarzeniach ze swoim udziałem, ale dzieli się również z fanami swoim życiem prywatnym. Ostatnio w wielki zachwyt użytkowników Instagrama wprawiła seria zdjęć z egzotycznych wakacji, którymi podzieliła się gwiazda. Teresa Werner pokazała się światu w strojach kąpielowych i kreacjach, które podkreślały jej kształty. 

Wakacyjne zdjęcia często goszczą na instagramowym profilu artystki. Teresa Werner mimo swojego wieku, nie wstydzi się swoich kształtów. I trzeba przyznać, że nie ma czego:

Gwiazda mimo upływu lat chętnie prezentuje zgrabne nogi czy ponętne dekolty. Jej fani są tym zachwyceni "Jak zwykle najpiękniejsza", czy "Perfekcyjna" to tylko niektóre z wielu komentarzy. Na jej profilu pojawiają się słowa zachwytu w różnych językach. Świadczy to o tym, że Teresa Werner ma fanów na całym świecie.

Teresa Werner zdradziła sekret swojej figury

Ponętna sylwetka artystki stała się powodem wielu dywagacji. Teresa Werner zdradziła, że sekret pięknej figury zawdzięcza zdrowemu stylowi życia. Piosenkarka uprawia jogging, chętnie spaceruje po lesie i zdrowo się odżywia. W jej menu znajdują się świeże warzywa i owoce oraz chude wędliny i sery. Jest wielbicielką kawy i czasem pozwala sobie na coś słodkiego, tym bardziej że sama chętnie piecze ciasta. Teresa Werner podkreśla jednak, że stara się również dbać o higienę psychiczną. Jej podstawą jest długi i zdrowy sen oraz pogoda ducha i uśmiech, który często gości na jej twarzy.

Teresa Werner
Teresa Wernermateriały prasowe

Teresa Werner: życie prywatne

Mimo sławy i pieniędzy Teresa Werner nie zdradziła rodzinnego Śląska, choć mogłaby zamieszkać w każdym miejscu świata. Żyje w małym Koszęcinie, na Górnym Śląsku, w nowoczesnym, ale przytulnym domu otoczonym zielenią. Kwiaty wypełniają we wnętrzach każdą przestrzeń, nadając im ciepła. Teresa Werner z pierwszego małżeństwa ma córkę, Joannę Garbos. Pasją Joanny są konie oraz konie mechaniczne w postaci motocykli. Teresa od 14 lat jest żoną Wiesława Wernera.

„Zbliżenia”. Dorota Kośmicka. O odkrywaniu gwiazd i recepcie na hit serialowyINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas