Reklama

Reklama

To będzie jej rok!

Kiedy złośliwcy wróżyli jej koniec kariery, ona nie poddawała się. I wygrała! Od wiosny poprowadzi dwa programy w TVN. Czy rok 2013 przyniesie jej też szczęście w miłości?

W castingach na nowe prowadzące programów TVN zwykle biorą udział dziesiątki celebrytek: dziennikarek, aktorek, piosenkarek. Wprawdzie Agnieszka Szulim (34) nie dostała posady prowadzącej X-Factor (wybrano Patricię Kazadi), ale zaproponowano jej coś znacznie lepszego: aż dwa nowe programy!

Pierwszy, na antenie głównej TVN, zobaczymy już w lutym. W niedzielne wieczory będziemy oglądać Agnieszkę w nowej roli gospodyni "Showtime" (producenci zastrzegają, że nazwa może jeszcze ulec zmianie). Magazyn ma być podsumowaniem wydarzeń show-biznesowych z całego tygodnia.

Reklama

Kolejny program Szulim, w TVN Style, ruszy na wiosnę. Dziennikarka będzie w nim przeprowadzać wywiady. O takim wyzwaniu od zawsze marzyła.

Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało, że 2013 będzie jej rokiem! Najpierw wielu zaskoczyła informacja, że dziennikarka po czterech latach małżeństwa postanowiła rozstać się z mężem Adamem i wyprowadzić z ich wspólnego domu w Milanówku. Agnieszka zamieszkała w Warszawie, u koleżanki.

Pech jej jednak nie opuszczał. Po głośnej aferze z marihuaną dziennikarce nie przedłużono kontraktu w "Pytaniu na śniadanie". Wtedy wszystkim wydawało się, że kariera Szulim utknie w martwym punkcie. Ale ona się nie poddała. I dzięki temu teraz zaczyna nowe życie!

Jej przyjaciele twierdzą, że stała się bardziej towarzyska. Kiedyś poświęcała się domowi. Od imprez wolała długie spacery z psami po lesie. Ale podobno zawsze tęskniła za tętniącym życiem miastem.

Dziś dziennikarkę można spotkać na wernisażach i w modnych knajpkach, najczęściej na warszawskim Powiślu. "Ona po prostu ma dobry moment w swoim życiu. I korzysta z niego!", mówią SHOW znajomi dziennikarki.

Plotkuje się też, że Agnieszka jest już gotowa na miłość. Czy przyjaźń z Kubą Wojewódzkim, który podobno bardzo kibicował Agnieszce w jej staraniach o pracę w TVN, ma szanse stać się początkiem czegoś nowego? Są i tacy, którzy twierdzą, że Agnieszka być może wróci do męża. Choć od ich rozstania minęło już pół roku, prezenterka nie złożyła pozwu rozwodowego do sądu.

SHOW życzy Agnieszce, by wszystkie prywatne sprawy ułożyły się po jej myśli.

Iwona Zgliczyńska

SHOW 1/2013

Show
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | TVN SA | Adam Badziak | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy