Tomasz Kammel na imprezie u Leszka Stanka

Leszek Stanek zdobył sympatię telewidzów dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „Azja Express”. W parze z Izą Miko zajął trzecie miejsce i wykazał się postawą fair play.

Tomasz Kammel
Tomasz KammelJarosław AntoniakMWMedia

Ostatnio odbyła się uroczysta premiera videoclipu w reżyserii Leszka, na którą przybyła całkiem pokaźna gromadka polskich gwiazd i celebrytów.

Na co dzień tancerz jest związany ze Śląskim Teatrem Tańca. Od 2005 roku pracuje jako choreograf w kraju, ale także za granicą: w Stanach Zjednoczonych, Niemczech czy Chinach.

Z powodzeniem łączy pracę na planie popularnych seriali (m.in. "Tancerze", "Hotel 52", "Przyjaciółki") z wymagającymi projektami artystycznymi.

Na ściance podczas eventu Stanka pozowali m.in.: Dominika Gwit, Sebastian Wątroba, Ramona Rey, Michał Piróg, Tomasz Ciachorowski czy Tomasz Kammel.

Ten ostatni zaprezentował się w meloniku i okularach w dużych oprawkach. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego (biorąc pod uwagę ekstrawaganckie kreacje pozostałych gości), gdyby nie fakt, że prezenter w ogóle nie przypominał samego siebie.

Nie wiemy, czy to kwestia oświetlenia, okularów czy diety, ale naprawdę mieliśmy problem z rozpoznaniem Kammela.

Jak myślicie, co jest przyczyną takich zmian w wyglądzie pana Tomka?

Tomasz Kammel
Tomasz KammelJarosław AntoniakMWMedia
Tomasz Kammel
Tomasz KammelJarosław AntoniakMWMedia
Tomasz Kammel
Tomasz KammelJarosław AntoniakMWMedia
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas