Reklama

Reklama

"Top Model": uczestniczka wyretuszowała swoje zdjęcie

Program „Top Model” powoli wkracza w decydującą fazę. Widzowie dowiedzieli się już, którzy uczestnicy pojadą na Fashion Week do Los Angeles.

Wśród nich znalazła się 26-letnia Anna Markowska, która już wcześniej miała do czynienia z modelingiem. Niestety, choroba nowotworowa uniemożliwiła jej pracę na ponad dwa lata. W programie Ania na nowo buduje pewność siebie.

Niestety, okazuje się, że dziewczyna wciąż nie wierzy w swoje możliwości. Świadczyć o tym może jedno ze zdjęć zamieszczonych przez nią na Instagramie. Chodzi o fotografię pochodzącą z sesji zdjęciowej wykonanej w programie.

Na zdjęciu zamieszczonym na oficjalnym, instagramowym profilu "Top Model Polska" Markowska ma dużo większe ramię i dużo szerszą twarz niż na tym, które pokazała u siebie. Teoretycznie więc zdjęcia są takie same, ale różnice widać gołym okiem.

Reklama

"Jak Wam się podobał odcinek?? To zdjęcie jest retuszowane w dwóch wersjach, zarówno na tvntopmodel, jak i u mnie. Jak każde inne zdjęcie komercyjne na całym świecie. Nie widziałam oryginału" (pis. org.) - napisała asekuracyjnie Ania.    

Jednak fanom nie spodobała się aż tak duża ingerencja grafika. "Ładnie zmniejszona łapa", "Ktoś tu chyba zmniejszył sobie rękę", "Jak to się stało, że na tym samym zdjęciu na Instagramie @topmodelpolskatvn masz dużo grubszą rękę i buzię", "Smutne jest to, że zedytowałaś oryginał zdjęcia. Jesteś przepiękna! Zawsze tak jest, że jak rękę przykleisz do ciała, jest ona większa" (pis. org.) - mogliśmy przeczytać w komentarzach.    

A wy co myślicie o takiej ingerencji? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy