Reklama

Reklama

Top modelka Karlie Kloss została vlogerką

Jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek, Karlie Kloss założyła swój kanał na YouTube. Jej pierwszy film w ciągu trzech dni obejrzało ponad 300 tys. internautów.

Klossy - tak nazywa się kanał na YouTube, który założyła amerykańska top modelka Karlie Kloss. Gwiazda będzie za jego pośrednictwem pokazywać kulisy swojej pracy i to, co robi poza wybiegiem.

Kloss zaliczyła udany debiut jako vlogerka - jej pierwszy film w ciągu trzech dni obejrzało ponad 300 tys. internautów. Modelka przedstawia w nim pokrótce historię swojego życia. Internet nie jest dla niej obcą przestrzenią. 22-latka prowadzi również konto na Instagramie, które śledzi 2,8 mln osób. Fanów, poza urodą, urzeka poczuciem humoru i spontanicznością.

Karlie związana jest z show-biznesem od dziesięciu lat. Doskonałej koordynacji ruchowej, przydatnej w pracy modelki, nauczyła się w szkole baletowej, do której uczęszczała przez sześć lat. Nie pisana jednak jej była rola tancerki. Podczas charytatywnego pokazu mody w rodzinnym Saint Louis dostrzegli ją pracownicy agencji modelek.

Reklama

Dossier modelki jest imponujące. Do niedawna była "aniołkiem" Victoria's Secret. Zdobiła kampanie reklamowe m.in. Diora, Louis Vuitton i L'Oreal. W tym roku dostała się na studia na Uniwersytecie Nowojorskim. Będzie zgłębiać programowanie komputerów. W wolnym czasie pasjami piecze ciasteczka.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje