Tori Spelling jest w ciąży?!

Tori Spelling, gwiazda kultowego serialu Beverly Hills 90210, od wielu lat stawia głównie na życie rodzinne. Aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą piątki dzieci. Dziś zaskoczyła fanów zdjęciem z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Czy gwiazda jest w kolejnej ciąży?

Tori Spelling jest mamą piątki dzieci. Czyżby rodzina miała się znowu powiększyć?
Tori Spelling jest mamą piątki dzieci. Czyżby rodzina miała się znowu powiększyć? face to face/FaceToFace/REPORTERReporter

Tori Spelling jest dumną mamą piątki dzieci - Stella, Hattie, Liam, Beau i Finn są całym jej światem. Gwiazda spełnia się w życiu zawodowym, gra w filmach i jest właścicielką własnej firmy kosmetycznej, a w 2019 roku wyprodukowała nawet kontynuację kultowego serialu ojca, BH90210. Mimo to Tori stara się być mamą na pełen etat i nie ukrywa, że duża rodzina jest spełnieniem jej marzeń. 

Kilka godzin temu na Instagramie aktorki pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Tori pozuje na nim z mocno zaokrąglonym brzuszkiem, a podpis nie pozostawia wątpliwości - No.6. Fani zasypali aktorkę gratulacjami - wszystko wskazuje na to, że gwiazda po raz szósty zostanie mamą! Równolegle z pełnymi zachwytu komentarzami, pojawiły się jednak te, poddające w wątpliwość kolejną ciążę gwiazdy - dziś świętujemy przecież Prima Aprilis i wielu celebrytów pozwala sobie tego dnia na żarty z fanów. 

Jeśli wpis Tori okaże się tylko dowcipem, będzie musiała zmierzyć się z krytyką! Na Instagramie gwiazdy pojawiło się bowiem mnóstwo wpisów krytykujących żart. W czasach, gdy wiele kobiet marzy choćby o jednym dziecku i cierpi z powodu bezpłodności, dowcipkowanie z tego tematu jest nie na miejscu - piszą fanki. Zgadzacie się z tą opinią? 

Katarzyna Kołeczek: Każda ciąża i każdy poród są inneNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas