Reklama

"Trybsonowie" z córkami na premierze

Paweł Trybała i Eliza Wesołowska poznali się na planie kontrowersyjnego reality show pt. „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Choć w programie deklarowali rozwiązłość i wdawali się w liczne, głównie jednonocne, romanse, po zakończeniu zdjęć zostali parą.

Pierwszy sezon programu wyemitowano w listopadzie 2013 roku, a już w październiku 2014 roku "Trybsonowie" powitali na świecie pierwszą córeczkę. Dali jej na imię Victoria Elizabeth.

Niecałe dwa lata później Eliza urodziła kolejne dziecko -  Kornelię Dianę. Imprezowa para zrezygnowała z dotychczasowego trybu życia. Eliza poświęciła się wychowywaniu potomstwa i stylizacji rzęs, natomiast Paweł został zawodnikiem MMA.

2 maja 2107 roku, w dniu 24. urodziny Elizy, zakochani postanowili zalegalizować swój związek.

Ostatnio całą rodzinę mogliśmy zobaczyć na premierze filmu "Paddington 2". Najbardziej zadowolona z rodzinnego wypadu była Victoria, która uroczo uśmiechała się do fotoreporterów. Za to na twarzy małej Kornelii malowało się zmęczenie.

Reklama

Zaskakuje także wygląd Elizy. 24-latka przefarbowała włosy na kolor zbliżony do naturalnego i postawiła na klasyczną stylizację. Musimy przyznać, że zmiany zdecydowanie jej służą!

Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!

Oglądacie jeszcze "Warsaw Shore"?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paweł 'Trybson' Trybała | Warsaw Shore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy