Reklama

Reklama

Tyga jest załamany po tym, jak rzuciła go Kylie Jenner

26-letni raper chce odzyskać 18-letnią gwiazdę reality show, która rzuciła go w jego urodziny po powrocie z Australii, gdzie promowała kolekcję ubrań.

Osoba z otoczenia twórcy hitu "Stimulated" powiedziała: - Zrobili sobie przerwę. Jeszcze tydzień temu rozmawiali o przyszłości, a potem wszystko się popsuło. Kylie potrzebuje czasu w samotności. Tyga nie ma zamiaru odpuścić, ponieważ jest to kobieta jego życia.

Wcześniej mówiono, że piękność z reality show "Z kamerą u Kardashianów" zerwała z Tygą, ponieważ zrobił coś niedobrego.

Jednak osoba z otoczenia pary zaprzeczyła w rozmowie z "E! News", jakoby raper zrobił coś złego i powiedziała, że jest "załamany".

Reklama

Kylie nie przyszła na przyjęcie urodzinowe rapera, które odbyło się w czwartek w restauracji Nice Guy w Zachodnim Hollywood oraz w klubie nocnym 1 Oak.

Nastolatka, która wzbudziła wiele kontrowersji, gdy w zeszłym roku w wieku 17 lat zaczęła się spotykać z raperem, przyznała niedawno, że nigdy nie chciała zbyt dużo mówić o swoim związku, na wypadek gdyby w przyszłości para ze sobą zerwała.

- Chyba nigdy nie będę publicznie obnosić się ze swoimi związkami.

- Jeśli zbytnio otworzymy się w tej kwestii, to fani za bardzo się w to angażują i wiedzą, kiedy z kimś zrywasz, a kiedy się godzicie. Nie chcę, żeby ludzie wiedzieli o każdej naszej kłótni czy o naszym zerwaniu, dlatego też zachowam te sprawy dla siebie.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy