Reklama

Reklama

Ucina plotki o ciąży

„Kiedyś będę w ciąży” – powiedziała Khloe Kardashian w rozmowie z dziennikarzami magazynu People. W ten sposób celebrytka ucięła, krążące od kilku miesięcy plotki według których miałaby oczekiwać dziecka.

Gdyby wszystkie pogłoski o ciąży Khloe Kardashian były prawdą, celebrytka wychowywałaby już sporą gromadkę dzieci. Ostatnio rewelacje o jej rzekomej ciąży pojawiły się kilka miesięcy temu, a zagraniczne  tabloidy prześcigały się w publikowaniu zdjęć jej "powiększającego się brzuszka." Jednak i tym razem okazało się, że niewiele w nich prawdy.

"Któregoś dnia te plotki o ciążowym brzuchu będą prawdą, przynajmniej mam taką nadzieję. Jednak na razie jest tak, jak jest." - powiedziała Khloe Kardashian w rozmowie z dziennikarzami magazynu People. Celebrytka wspomniała również, że regularne doniesienia o jej stanie błogosławionym zaczynają ją powoli irytować. "Czuję się jakbym była w ciąży od sześciu lat!" - mówi. "Przez te plotki codziennie zaczęłam się zastanawiać czy grubo wyglądam!" - dodaje Kourtney.

Reklama

Skoro to nie ciąża to skąd wzięły się zdjęcia wystającego brzucha Kardashianki? Przyczyna jest o wiele mniej przyjemna niż ciąża. Jak donosi People, siostra Kim, miała przytyć ponad 15 kg odkąd zaczęła spotykać się z Frenchem Montaną.

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać porodu tylko jednej z Kardashianek - Kourtney.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy