Reklama

Reklama

Uczestniczka "Top Model" w zaawansowanej ciąży

Po trwającej kilkanaście tygodni rywalizacji, widzowie za pośrednictwem głosowania sms-owego wyłonili zwyciężczynię programu „Top Model”.

Palma pierwszeństwa przypadła Katarzynie Szklarczyk. Przebojowa dziewczyna znalazła się w finałowej trójce razem z Hubertem Gromadzkim i Anną Markowską.

Reklama

Podczas gali transmitowanej na żywo doszło do wielu pomyłek, przez co część widzów kwestionuje wiarygodność werdyktu. Warto jednak pamiętać, że podobnie wyglądały wszystkie finały programu, a organizatorom, producentom i prowadzącym jak do tej pory nie udało się uniknąć wpadek.

Na widowni oprócz bliskich uczestników zasiedli także blogerzy, youtuberzy, ludzie związani z branżą mody (m.in. Joanna Przetakiewicz), celebryci oraz byli uczestnicy "Top Model".

Wśród tych ostatnich wyróżniała się Ewa Niespodziana - finalistka szóstej edycji. Dziewczyna jest bowiem w zaawansowanej ciąży.

Ewa do zdjęć pozowała ze swoim chłopakiem. Brzuszek podkreśliła modną, aksamitną sukienką w kolorze butelkowej zieleni. Dobrała do niej czarne kozaki za kolano.

Musimy przyznać, że przyszła mama wyglądała kwitnąco! Zgadzacie się?


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Niespodziana | 'Top Model'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje