Reklama

Reklama

Urodzinowa niespodzianka Lindsay Lohan

Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" 2 lipca skończy 30 lat.

Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" 2 lipca skończy 30 lat. Z tej okazji jej narzeczony - rosyjski dziedzic Egor Tarabasov (22 l.) - chce wystawić przyjęcie na wyspie Mykonos, na które zaprosił jej najbliższych przyjaciół - podaje "Page Six".

Mówi się, że Egor, który pracuje jako agent nieruchomości, oświadczył się Lindsay w kwietniu po ich płomiennym romansie. Lindsay nie potwierdziła jeszcze zaręczyn, jednak twierdzi, że jest z nim bardzo szczęśliwa.

Wyznała: - Nie znamy się z Egorem od bardzo dawna. Spotykamy się od siedmiu miesięcy.

- Ale to prawda - jest moim chłopakiem i jest wspaniałym facetem. Poznaliśmy się latem. Jestem naprawdę szczęśliwa.

Ojciec Lindsay - Michael Lohan - pochwalił Egora za to, że ma dobry wpływ na jego córkę i ma nadzieję, że pomoże jej odbudować jej karierę.

Powiedział: - On ma na nią dobry wpływ. Ma znajomości w Rosji. Zna wspaniałych i bardzo pomocnych ludzi. Chce pomóc Lindsay i jest bardzo mądry jak na swój wiek.

Michael (56 l.) dodał, że Egor i Lindsay, która ostatni raz wystąpiła w 2013 roku w filmie "The Canyons", mają jego błogosławieństwo.

Powiedział: - On ma dużo pieniędzy, ale nie jest rozpuszczony. Nie jest facetem, który nic nie robi i wydaje pieniądze. Lindsay jest starsza od niego, ale jest młoda duchem. Jeśli ona jest szczęśliwa, to ja też.

Matka Lindsay - Dina Lohan - również zaaprobowała ten związek i prawdopodobnie wyznała swoim znajomym, że nie może się doczekać wnuków. Dina uważa również, że Egor jest odpowiednim mężczyzną, z którym Lindsay będzie mogła założyć rodzinę.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy