Reklama

Reklama

Victoria Beckham dumna z syna

Była wokalistka Spice Girls i projektantka mody ma powody do radości. Zaprojektowane przez nią kolekcje cieszą się ogromną popularnością, mąż David rozpoczął karierę filmową, a najstarszy syn Brooklyn wydał właśnie książkę!

Victoria przyznaje w wywiadach, że duża i szczęśliwa rodzina jest jej największym życiowym osiągnięciem. Nic dziwnego, Beckhamowie mają czwórkę utalentowanych dzieci. Romeo próbuje swoich sił jako model, Cruz jest utalentowanym piłkarzem, a najmłodsza Harper ma ponoć wyjątkowe wyczucie stylu i już interesuje się modą. Póki co jednak, najwięcej mówi się o najstarszym dziecku pary, Brooklynie. Victoria zamieściła wczoraj zdjęcia z oficjalnej premiery książki syna, na której pojawiła się cała dumna rodzina. 

"What i See"  to album fotograficzny, w którym Brooklyn dzieli się wykonanymi przez siebie zdjęciami, również tymi prywatnymi. Mimo, że nie zabrakło krytycznych recenzji książki, Victoria promieniała radością i dumą. Jak myślicie, Brooklyn miałby szansę na taką karierę, gdyby nie słynni rodzice?

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje