Reklama

Reklama

Victoria Swarovski żyje jak w bajce! To dziedziczka fortuny!

Victoria Swarovski ma bajkowe życie, a o niej samej zrobiło się głośno w światowych mediach, gdy wyszła za mąż w 2017 roku. Jej wybrankiem został dwa razy starszy od niej Werner Mürz. Teraz małżonkowie wypoczywają na Lazurowym Wybrzeżu i chętnie chwalą się swoim luksusem w mediach społecznościowych.

Kim jest Victoria Swarovski?

 Victoria Swarovski - to nie zbieżność nazwisk. Piękna 28-latka jest spadkobierczynią wielomiliardowego imperium kryształów.

Firma Swarovski powstała w 1895 roku i rozwinęła się tak, że dziś członkowie rodziny Swarowvskich nie muszą martwić się o swoje konta bankowe. 

Gdy na świat przyszła Victoria, wszyscy myśleli, że dołączy ona do rodzinnego biznesu, ale ona postanowiła iść własną drogą. 

Córka Aleksandry i Pawła Swarovskich, zapragnęła zostać piosenkarką i tak też się stało. W wieku 17 lat podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Sony Music.

Może i nie podbiła swoimi piosenkami muzycznego rynku, za to zrobiło się o niej głośno, gdy okazało się, że jej ukochany, inwestor nieruchomości, Werner Mürz, jest dwa razy starszym od niej mężczyzną. 

Gdy zaczęli spotykać się w 2010 roku, wielu wydawało się, że to chwilowy romans. Nic jednak bardziej mylnego! Swarovski i Werner pobrali się w 2017 roku i do tej pory są w szczęśliwym związku. 

Victoria Swarovski wypoczywa z mężem na Lazurowym Wybrzeżu

Reklama

Para właśnie wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie nie szczędzi pieniędzy na wakacyjny relaks. 

Jak widać, różnica wieku nie przeszkodziła im w zbudowaniu szczęśliwego związku, który trwa już 11 lat. W mediach społecznościowych można zobaczyć, jak para doskonale spędza czas i korzysta z luksusowego życia. 

Nie brakuje w nim podróży, wystawnych kolacji, imprez i oczywiście drogich hoteli, czy ubrań. Sama Victoria na swoim ślubie miała suknię wartą prawie 780 tysięcy euro, która była wysadzana drogocennymi kamieniami i ważyła przez to niemal 50 kilogramów.

Gwiazda kocha prestiż i widać to na każdym kroku, nawet podczas urlopu.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Swarovski | Swarovski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy