Vincent Cassel na plaży z młodą żoną

Vincent Cassel często bywa nazywany „seksownym brzydalem” i musimy przyznać, że faktycznie jest coś na rzeczy.

Vincent Cassel zawsze miał powodzenie u kobiet
Vincent Cassel zawsze miał powodzenie u kobietMichael Timm/face to faceReporter

Urokowi aktora ulegają tysiące kobiet na całym świecie. Dość powiedzieć, że była wśród nich także Monica Bellucci, uważana przez wielu za piękność doskonałą. Seksowna Włoszka i niepokorny Francuz byli małżeństwem przez 14 lat i doczekali się dwóch córek: Devy (ur. 2004) i Léonie (ur. 2010).

Cassel nie był jednak sam zbyt długo. W 2016 roku związał się z, urodzoną w 1997 roku, modelką Tiną Kunakey. Para wzięła ślub w sierpniu 2018 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze, wspólne dziecko.

- Nie sądziłem, że spotka mnie jeszcze miłość. Kiedy się przytrafiła, pojawił się inny problem: Tina jest młodsza ode mnie o 30 lat, media zrobiły z tego sensację. Pisano, że przechodzę kryzys wieku średniego - mówił Cassel w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Wygląda jednak na to, że Tina i Vincent są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio fotoreporterzy zrobili im zdjęcia na jednej z brazylijskich plaż.

Kunakey eksponowała zgrabną sylwetkę w żółto-pomarańczowym bikini i przechadzała się z mężem po promenadzie. Zakochani wypoczywali też na kocu, oddając się żywiołowej rozmowie.

Zobaczcie sami, jak prezentują się małżonkowie! Wyglądają na zakochanych?

Vincent Cassel i Tina Kunakey na wakacjach
Vincent Cassel i Tina Kunakey na wakacjachDESI/BackgridEast News
Tina Kunakey jest modelką, a prywatnie żoną Vincenta Cassela
Tina Kunakey jest modelką, a prywatnie żoną Vincenta CasselaDESI/BackgridEast News
Vincent Cassel z młodziutką żoną wypoczywają na plaży
Vincent Cassel z młodziutką żoną wypoczywają na plażyDESI/BackgridEast News

Przed zdradą nie ustrzegła się nawet brytyjska rodzina królewska. Mowa oczywiście o małżeństwie księżnej Diany i księcia Karola, które zakończyło się rozwodem w 1996 roku. Nie jest tajemnicą, że Karol utrzymywał romantyczne relacje z Camilą Parker Bowles, z którą wziął zresztą ślub w 2005 roku.
Kiedy rodziło się uczucie między Moniką Richardson i Zbigniewem Zamachowskim, oboje byli w związkach małżeńskich. Podczas rozwodu Aleksandra Justa (z którą aktor ma czwórkę dzieci) domagała się orzeczenia o winie z powodu zdrady męża. Ostatecznie, dla dobra dzieci, doszło do rozstania na pierwszej rozprawie, a Zamachowskiemu zasądzono alimenty.
Katy Perry i John Mayer w 2014 roku planowali ślub. Przygotowania do uroczystości przerwano jednak, gdy na jaw wyszła zdrada mężczyzny. Mayer romansował z instruktorką spinningu – Lauren McHale.
O wyskoku Bartosza Śniadeckiego – wówczas chłopaka piosenkarki Eweliny Lisowskiej – rozpisywały się wszystkie gazety i portale. Muzyk zespołu Afromental prawodopodbnie spotykał się równolegle z Lisowską i… transseksualną Rafalalą. O rzekomej relacji głośno zaczęła mówić właśnie Rafalala, a Ewelina natychmiast rozstała się z ukochanym.
+6
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas