Reklama

Reklama

W biuście diabeł ukryty

Smukła sylwetka i piękna twarz to niewątpliwie atuty gwiazd. Mimo to na fanach nie robią takiego wrażenia jak seksowny biust!

Każda celebrytka musi być piękna, albo przynajmniej oryginalna pod względem urody, żeby zostać dostrzeżoną. Powodzenie i sława zależą dziś bowiem od tego, czy gwiazda oszołamia urodą na scenie, zdjęciach lub w filmie. Trzeba oczywiście mieć talent, być fotogeniczną i znać się na aktorskim lub wokalnym fachu, ale wiadomo, że publiczność zwraca dużą uwagę na wygląd.

Biust wzbudza szczególne zainteresowanie męskiej części fanów, bo należy do sfery intymnej, publicznie nigdy nie jest w całości obnażany, zawsze jednak może być na tyle odsłonięty i wyeksponowany, byśmy domyślali się reszty, która pozostaje ukryta pod sukienką. Ale nie wszystkie gwiazdy show-biznesu są obdarzone uwodzicielskim biustem. Wiele z nich korzysta więc z pomocy chirurga plastycznego, by poprawić naturę. W Hollywood dotyczy to niemal wszystkich gwiazd. Bo te, które mają piersi nieco za małe, chcą je powiększać. Zaś te, które natura obdarzyła zbyt obficie, często je zmniejszają.

Reklama

Czasami bywa tak, jak w przypadku aktorki i modelki Pameli Anderson (44), która powiększała sobie biust, gdy była u progu kariery, a zmniejszyła, gdy wielbiciele dali jej do zrozumienia, że woleliby piersi kształtne, lecz trochę mniejsze. Wiadomo, że gwiazdy operują sobie biust co najmniej od czasów Marylin Monroe, która jako jedna z pierwszych używała silikonowych wkładek. Dzisiaj przypominamy sobie o tym, gdy nagle, niemal z dnia na dzień, gwieździe przybywa w klatce piersiowej kilka centymetrów. Niedawno plotkowano o takiej cudownej przemianie u skandalistki Paris Hilton (30).

Operacje bez happy endu

Biust zoperowany czasami staje się źródłem kłopotów. Wie o tym doskonale amerykańska aktorka Denise Richards (40), która trzykrotnie musiała kłaść się pod nóż, zanim udało się jej uzyskać pożądany efekt. Wie też piosenkarka Toni Braxton (43), której w samolocie eksplodował jeden z silikonowych implantów. Gwiazda country, Dolly Parton (65), wskutek chirurgicznych zabiegów wpadła w kłopoty zdrowotne.

A przecież biust gwiazdy staje się atrakcyjniejszy nie tylko za sprawą operacji. Czasami wystarczy odpowiednio opięta suknia i dobrze wykrojony dekolt, byśmy mieli wrażenie, że nasza idolka jednak ma czym oddychać...

Wśród młodych polskich aktorek Anna Mucha (31) eksponuje biust z nadzwyczajną gracją i pewnością siebie. Chodzi z głębokim dekoltem na celebryckie przyjęcia, ale ma też na koncie nagą sesję zdjęciową w modnym męskim magazynie - tam jej biust robił oszałamiające wrażenie. To podoba się mężczyznom, a w kobietach budzi zazdrość. Wiosną bieżącego roku pojawiła się plotka, że aktorka powiększyła sobie piersi. Mucha nie zdementowała, więc chyba...

Edyta Górniak

Biust tej gwiazdy polskiej piosenki zawsze budził wiele emocji, szczególnie gdy gwiazda prezentowała go pod zwiewnym przykryciem w Playboyu, albo gdy wyskoczył jej spod sukni w programie Jak oni śpiewają. Edyta Górniak (38) umie w zmysłowy, choć nie wulgarny sposób eksponować biust i, jak zauważają eksperci od kobiecej urody, dyskretnie uchylając rąbek tajemnicy biustu, udowadnia, że jest on wciąż naturalny!

Joanna Jabłczyńska

Gwiazda serialu Na Wspólnej po mistrzowsku potrafi dobierać sukienki, by przy jej smukłej sylwetce wyraźnie uwypuklał się nadzwyczaj zgrabny biust. Dzięki atrakcyjnym piersiom Joanna Jabłczyńska (25) dostaje nie tylko propozycje ról filmowych. Jest też zapraszana do pracy w roli modelki na takich imprezach jak chociażby targi strojów ślubnych, gdzie prezentuje kreacje z najbardziej odkrytymi, głębokimi dekoltami.

Weronika Książkiewicz

Chociaż biust tej aktorki do najokazalszych w polskim show-biznesie nie należy, ma swoich wiernych wielbicieli. Piersi można zobaczyć w całej okazałości w filmach, w których występuje gwiazda. Ku radości fanów Weronika Książkiewicz (30) odsłoniła biust także w znanym męskim magazynie, a nawet w popularnym programie telewizyjnym. Ale w tym drugim przypadku w grę wchodził raczej przypadek.

Tę popularną piosenkarkę natura wyposażyła w tym miejscu wyjątkowo hojnie. A ten swój wielki atut potrafi ona wykorzystywać po mistrzowsku. W przeciwieństwie do starszych koleżanek z show-biznesu, wiecznie wahających się, ile biustu pokazać światu, Iwona Węgrowska (29) nie ma rozterek i odsłoniła wszystko na potrzeby fotosesji dla męskich magazynów. Wiadomo, młodość odważniejsza!

Anna Mirska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje