Reklama

W dzieciństwie wygrywała konkursy piękności. Jak wygląda dziś?

Alana Thompson, czyli Honey Boo Boo była dziecięcą gwiazdą programów o amerykańskich małych miss, którą widzowie pokochali tak bardzo, że doczekała się własnego reality show i w krótkim czasie znała ją już cała Ameryka. Dziś Alana jest już nastolatką i w niczym nie przypomina słodkiej, blond dziewczynki. Jak wygląda i co u niej słychać?

Alana Thompson była bohaterką programu Honey Boo Boo (Here Comes Honey Boo Boo) - amerykańskiego reality show, wyprodukowanego przez Authentic Entertainment i opowiadającego o rodzinie sześcioletniej dziewczynki, pieszczotliwie nazywanej "Honey Boo Boo". Alana popularność zdobyła za sprawą dziecięcych konkursów piękności, a w szczególności programowi TLC "Mała piękność". 

Pierwszy odcinek Honey Boo Boo wyemitowano w 2012 roku, w Polsce premiera miała miejsce 13 lutego 2013 roku na polskim kanale TLC i z polskim lektorem, później program emitowano z dubbingiem. 

Reklama

"Mała piękność", w której debiutowała Alana, od początku budziła spore i mieszane emocje wśród widzów. Jedni z zapałem śledzili losy małych miss, inni przekonywali, że program lansuje niezdrowe zachowania, a dziewczynki tracą swój naturalny, niewinny wygląd i w niczym nie przypominają już samych siebie. Kontrowersje budził także program Honey Boo Boo, ale jednocześnie przyniósł on ogromną popularność nie tylko małej Alanie, ale także jej matce, June Shannon, o której do dziś regularnie rozpisują się amerykańskie brukowce. Wszystko to przez jej problemy z wagą, a wręcz chorobliwą otyłością, przebyte operacje plastyczne oraz związki z mężczyznami regularnie trafiającymi za kratki. 

Mama Honey Boo Boo zdradziła co słychać u jej córki. Ale wyznanie!

Ostatnio June Shannon udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co słychać u jej 16-letniej dziś córki, Alany. Już w pierwszych zdaniach June odniosła się do zarzutów, dotyczących związku nastolatki ze starszym od niej o cztery lata Dralinem Carswellem. Związek ten budzi bowiem spore emocje i jest krytykowany nawet przez część fanów popularnej rodzinki. 

- tłumaczy June. 

Mama Honey Boo Boo przyznała jednak, że ma jedną obawę, dotyczącą związku córki:

- dodaje. 

Alana Thompson, którą na Instagramie obserwuje już ponad milion fanów wrzuciła jakiś czas temu fotkę z partnerem, którą podpisała: "Randki z tobą w parku są najlepsze". Widać na niej uśmiechniętą Honey Boo Boo, idąca przez park z Dralinem, a później pozującą z nim do romantycznego zdjęcia. 

Inne, zamieszczane na Instagramie fotki faktycznie są dowodem na to, że Alana w niczym nie przypomina już słodkiej, małej dziewczynki, która pamiętamy z reality show. Podobnie jak jej mama June, nastolatka boryka się także ze sporą nadwagą. Pamiętacie ją jeszcze? Śledziliście jej losy?

***

Zobacz również:

Julia Wróblewska nie może się odnaleźć po opuszczeniu ośrodka. Jak się czuje?

Bella Hadid postawiła na odważną stylizację. Tak zdobywa Nowy Jork!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Honey Boo Boo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama