Reklama

Reklama

Weronika Marczuk i Rafał Maserak: Oni naprawdę są parą!

Różnica wieku? I co z tego! Weronika i Rafał nie zamierzają kryć swoich uczuć. I tylko SHOW potwierdzili, że są parą!

Rafał i Weronika są parą. I to bardzo szczęśliwą", zdradził SHOW przyjaciel zakochanych. Nie mogliśmy w to uwierzyć, ale okazuje się, że to prawda! Najbardziej ekscytujący romans tej wiosny potwierdziła nam w rozmowie telefonicznej sama Weronika Marczuk (40). Nie chciała jednak opowiadać więcej o świeżym uczuciu. Także Rafał Maserak (28) powiedział nam, że aby zdradzić coś więcej, musi się skonsultować z ukochaną. Oboje są wciąż oszołomieni gorącym uczuciem, które wybuchło między nimi podczas przygotowań do turnieju tańca Elixa 2012.

Reklama

To wtedy piękna prawniczka i energetyczny tancerz powoli zaczęli odkrywać, jak wiele ich łączy. Przez trzy miesiące spędzali ze sobą całe dnie. W tym czasie Rafał doznał poważnej kontuzji kręgosłupa. Weronika bardzo mu wtedy pomogła. Tak o niego zadbała, że na turnieju zajęli pierwsze miejsce! Po ogłoszeniu wyników Rafał na oczach dziennikarzy wziął ukochaną na ręce i postawił na podium. Później padł przed nią na kolana, wręczył jej bukiet białych tulipanów i... nosił na rękach niemal przez całą imprezę! Kilka godzin później, na afterparty, zakochani po raz pierwszy oficjalnie pokazali się jako para. Uśmiechnięci i zrelaksowani trzymali się za ręce i pozowali fotoreporterom do zdjęć.

"Przy Rafale Weronika odżyła. Nie przestaje się uśmiechać", mówią SHOW znajomi gwiazdy. I dodają, że prawniczka w prywatnych rozmowach przyznaje, że czuje teraz, jakby przeżywała drugą młodość. Długo czekała na miłość. Ma za sobą wiele rozczarowań. Właśnie mijają dwa lata, odkąd rozstała się z muzykiem Maciejem Gołyźniakiem. Rafał natomiast latem zeszłego roku zakończył związek ze swoją dziewczyną Anitą. Młodszy od Weroniki o dwanaście lat Maserak wydaje się idealnym partnerem dla dojrzałej kobiety.

Jest dynamiczny, wesoły, a jednocześnie szarmancki. I najważniejsze: wpatrzony w Weronikę jak w obraz. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że taniec zbliża ludzi?

Show
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk | Rafał Maserak | para

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy