Reklama

Reklama

Weronika Marczuk pozuje nago do zdjęcia

Weronika Marczuk ma 48 lat i niedawno została mamą. Teraz zdecydowała się na publikację bardzo śmiałego zdjęcia.

Marczuk zdobyła w Polsce rozpoznawalność dzięki związkowi z Cezarym Pazurą. Byli ze sobą przez 12 lat, jednak nie doczekali się dziecka.

Reklama

Pani Weronika ukończyła prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim. Była m.in. współpomysłodawcą i dyrektorem zarządzającym Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT, ubiegała się o mandat Parlamentu Europejskiego, była jurorką w programie "You Can Dance" czy prezesem zarządu kilku firm.

Świeżo upieczona mama jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio w sieci opublikowała zdjęcie, do którego pozowała, będąc w zaawansowanej ciąży. Pani Weronika zasłania się na nim jedynie różowym szalem.

Okazuje się, że śmiała fotografia trafi nawet na okładkę książki "poświęconej trudnościom, które na swojej drodze napotyka matka, trudnej i długiej walce z pięknym zakończeniem" - możemy przeczytać na instagramowym profilu fotografki Marty Ponsko.

Co myślicie o portrecie pani Weroniki? 


#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje