Reklama

Weronika Rosati robi zakupy w czasie epidemii

Stany Zjednoczone są w tej chwili jednym z krajów, notujących najwyższy wskaźnik zakażeń koronawirusem. Na Covid-19 choruje tam już 300 tys. osób, ponad 8 tys. zmarło. Obrazkami z Ameryki w czasach epidemii niedawno podzieliła się na Instagramie Weronika Rosati.

Weronika Rosati, podobnie jak miliony ludzi na całym świecie, mierzy się z wyzwaniem, jakim jest epidemia koronawirusa. Mieszkająca w Los Angeles gwiazda od kilku tygodni dzieli się zdjęciami, na których widać, jak pracuje w home office lub korzysta z krótkich chwil wolności na spacerze.

Ostatnio jednak, podzieliła się obrazkami z wyjazdu na zakupy. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, w którym pozuje w czarnej chustce, zawiązanej na twarzy. "Kiedy ubieranie się tak, jakbyś chciała uniknąć paparazzi, albo napaść na bank, albo była superbohaterką, albo miała pryszcza na twarzy" - napisała.

Reklama

Aktorka podzieliła się również filmikiem z zakupów w supermarkecie. Widać na nim stojącą przed sklepem kolejkę, którą to scenkę Rosati skomentowała krótko "Igrzyska śmierci". 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL