Reklama

Reklama

Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki Elizabeth Taylor

Nigdy nie ukrywała swojej fascynacji Elizabeth Taylor. Teraz pochwaliła się wizytą w fundacji House of Taylor, założonej przez osoby bliskie legendarnej hollywoodzkiej aktorce. Co ciekawsze, nabyła kilka przedmiotów, które należały do ikony kina.

- Poznałam House of Taylor przy okazji aukcji, na której można było kupić piękne przedmioty gwiazdy - napisała aktorka na Instagramie. Przy okazji wyjaśniła, że to właśnie z tej licytacji pochodzą kolczyki oraz torebka, z którą pokazała się na oscarowym after party u Eltona Johna.

Podkreśliła wówczas, że wybrała się na tę imprezę m.in. dlatego, że kiedyś uczęszczała na nią Elizabeth Taylor. W House of Taylor mogła obejrzeć nie tylko więcej przedmiotów z prywatnej kolekcji gwiazdy, ale również obszerne archiwa związane z jej życiem.

- Niestety nie mogłam zrobić zdjęć, ale uwierzcie mi, pamiątki są niezwykłe, a cała kolekcja niesamowicie cenna! - relacjonowała.

Reklama

Rosati zdradziła również główny powód swojego pobytu w rezydencji.

- House of Taylor wyprawia 30 kwietnia bal charytatywny i jako jeden z gości chciałabym was zaprosić do zarejestrowania się i wsparcia inicjatywy, w którą Elizabeth wkładała całe serce i duszę - zaapelowała aktorka.

Środki zebrane na balu zostaną przekazane na Elizabeth Taylor AIDS Foundation, którą gwiazda założyła w 1991 roku. Aktorka była bardzo zaangażowana w pomoc osobom chorym na AIDS i zakażonym wirusem HIV.

Jej fundacja nie tylko pozyskuje środki na leczenie tych osób, ale kładzie również nacisk na profilaktykę choroby i podnoszenie świadomości społecznej na ten temat.

Podczas balu charytatywnego 30 kwietnia odbędzie się również aukcja przedmiotów należących do Elizabeth Taylor, a także obiad dla 300 gości.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Elizabeth Taylor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy