Reklama

Reklama

Wesele po włosku

Po dwóch latach narzeczeństwa z amerykańskim biznesmenem Romainem Zago modelka Joanna Krupa wychodzi za niego za mąż! Pobiorą się już za osiem miesięcy!

- Romain jest miłością mego życia. Podbił też serca moich bliskich. Pragnę, by to właśnie on został moim mężem - mówi zjawiskowa Joanna Krupa (32), jedna z najchętniej oglądanych w Internecie fotomodelek. Jak się dowiedzieliśmy, ceremonia ślubna ma odbyć się w maju przyszłego roku we Włoszech, w malowniczej wiosce Positano nad Zatoką Neapolitańską.

- Joanna i Romain rozważali też ślub w Polsce, chociażby ze względu na 80-letniego dziadka Asi, dla którego podróż do Włoch może okazać się niemożliwa. Ale ostatecznie wybrali Positano, gdyż tam kilka lat temu spędzili fantastyczne wakacje. I przyrzekli sobie, że jeśli zechcą się pobrać, uczynią to właśnie tam - ujawnia nam, prosząc o anonimowość, przyjaciółka modelki.

Reklama

Ślub ma być kameralny, bez udziału mediów i przedstawicieli showbiznesu. - Romain będąc właścicielem popularnego klubu w Miami Beach w USA, ma szerokie grono znajomych. Nie brak wśród nich hollywoodzkich celebrytów. Ale jest osobą wyjątkowo skromną. Nie zależy mu na rozgłosie i okładkach w kolorowych magazynach - mówi nasz informator.

Suknia ślubna modelki owiana jest tajemnicą. Udało nam się dowiedzieć jedynie tyle, że ma być bardzo efektowna i odzwierciedlać jej osobowość. Niewykluczone, że zaprojektuje ją Dawid Woliński, który juroruje z Joanną w show Top Model.

Agnieszka Pacuła

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje