Reklama

Reklama

Weźmie ślub przed kamerami!

To będzie prawdziwy hit! Joanna wyjdzie za mąż na planie programu! Nie, nie "Top model"! Celebrytka będzie miała własne reality show!

Na to nie odważyła się jeszcze żadna polska gwiazda. Szykuje się prawdziwa rewolucja obyczajowa! A wszystko to dzięki Joannie Krupie (32), która rozsmakowała się w popularności do tego stopnia, że postanowiła podzielić się ze światem najbardziej intymną chwilą swojego życia. Modelka powie sakramentalne "tak" w obecności kamer, na oczach widzów własnego reality show!

W sierpniu 2009 roku Joanna zaręczyła się z Romainem Zago

Marzenia o bajkowej ceremonii w romantycznej scenerii snują podobno wspólnie od dawna. Chcieliby, aby ślub odbył się w malowniczej miejscowości Positano we Włoszech. Oboje są katolikami i małżeńską przysięgę najchętniej złożyliby w maleńkiej kapliczce położonej na szczycie wzgórza.

Reklama

Początkowo planowali kameralne święto z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół. Ale wygląda na to, że ceremonii będą się przyglądać miliony ludzi! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już wkrótce w amerykańskiej stacji telewizyjnej E! ruszy reality show z udziałem Joanny. "The Krupa Sisters" ("Siostry Krupówny") będzie poświęcony życiu jej i jej siostry Marty (25). Kamera będzie towarzyszyć dziewczynom w domu, w pracy, podczas imprez i spotkań ze znajomymi, w Miami i Los Angeles. Widzowie zobaczą, jak mieszka Joanna, jak spędza dzień i z jakimi problemami się boryka. Na ekranie ma być wszystko: szczęście, łzy, namiętność, drogie samochody i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Ponoć pilotażowy odcinek tak bardzo spodobał się producentom, że natychmiast nakręcono cztery kolejne.

The Krupa Sisters

Modelka chce także, by oprócz amerykańskiej, powstała polska wersja programu. "Jesteśmy o krok od podpisania umowy z firmą, która wyprodukuje wspólnie z Joanną polską wersję" - zdradza SHOW menedżerka Joanny, Małgorzata Leitner. I dodaje: "Widzowie będą mogli oglądać życie Krupy i jej rodziny zarówno w Stanach jak i w Polsce. Zobaczą, jak Joasia dzieli życie między dwa kraje". Pierwszą stacją, do której Joanna planuje się zwrócić z tym pomysłem, jest TVN. Jeśli plan się nie powiedzie, być może show wyemituje któraś ze stacji muzycznych, np. MTV czy 4FunTV. Obie telewizje nadawały już podobne, zagraniczne formaty o życiu gwiazd. Okazało się, że widzowie uwielbiają zaglądać celebrytom do kuchni, siłowni i sypialni, podglądać ich życie na imprezach i podziwiać luksusowe gadżety, którymi się otaczają.

Stacja E!, która ma wyemitować program o siostrach, jest odpowiedzialna m.in. za sukces hitowego programu "Rodzina Kardashianów". "Joanna ma więc szansę stać się nową Kim Kardashian", cieszy się menedżerka polskiej gwiazdy. Faktycznie, jest o co walczyć! Kim Kardashian to dziś w Stanach jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Jej majątek wycenia się na kilkaset milionów dolarów. Dzięki licznym kontraktom reklamowym i telewizyjnym, w samym tylko 2010 roku

zarobiła, bagatela, 76 milionów! I to właśnie dzięki udziałowi w reality show.

Podobnie jak w przypadku show o Kardashianach, program "The Krupa Sisters" ma, według zamierzeń producentów, budzić kontrowersje.

Na oczach widzów

Będziemy więc oglądać kłótnie sióstr bez retuszu, przekonamy się, kto tak naprawdę jest głową ich rodziny, a przede wszystkim poznamy prawdziwe oblicze modelki. Być może ona sama dzięki tej przygodzie dowie się czegoś nowego o sobie i niewykluczone, że nie będzie to wiedza przyjemna. Widzowie zobaczą Joannę i Martę na planie gorących sesji zdjęciowych i na zakupach, podczas hollywoodzkich imprez oraz w trakcie zwykłych rodzinnych spotkań. Nikt nie wyłączy kamery, gdy emocje zaczną wymykać się spod kontroli. W programie zaroi się od pikantnych scen... I tak jak w show o Kardashianach, zobaczymy gorączkowe przygotowania do ślubu Joanny z jej ukochanym: przymiarki sukni ślubnej, przygotowania do uroczystości i oczywiście jej wieczór panieński.

"Już dziś mogę zdradzić, że będzie wiele perypetii związanych z samą uroczystością" - zdradza SHOW Leitner.

Stworzona do życia na wizji

Prawdopodobnie ślub na oczach milionów widzów zwieńczy pierwszy sezon programu. Ciekawe, czy będzie równie spektakularny jak ślub Kim? Na wesele panny Kardashian zaproszono ponad 400 gości, wśród których nie zabrakło największych gwiazd show-biznesu. Panna młoda miała aż trzy kreacje, wszystkie od projektantki Very Wang. Przyjęcie weselne kosztowało kilka milionów dolarów. Jeśli ślub Joanny i Romaina będzie choć w połowie tak wystawny, możemy śmiało powiedzieć, że takiej ceremonii nie miała dotąd i długo mieć nie będzie żadna polska gwiazda.

SHOW jako jedyna redakcja widziała już pilotażowy odcinek reality show z udziałem Krupy! Wierzcie nam, będzie się działo!

Oglądaliśmy Joannę i Martę, jak odwiedzają schronisko dla bezdomnych zwierząt i ronią łzy wzruszenia, a w następnej scenie kłócą się o sukienkę. "Czy ty musisz ciągle chodzić w moich ciuchach?" - krzyczy starsza Krupówna. "Nie bądź taka skąpa" - odparowuje jej młodsza siostra.

Mama dziewczyn bezskutecznie próbuje załagodzić sytuację. W końcu do "akcji" wkracza Romain, narzeczony Joanny. "Dziewczyny, pogódźcie się, przecież to jakaś bzdura. Nie kłóćcie się o ciuchy!". Cięcie. Sceneria klubu w Los Angeles. Cała trójka bawi się na parkiecie. I znowu wojna - po powrocie do rezydencji siostry biją się na poduszki.

Wygląda na to, że Joanna jest stworzona do życia na wizji. Już w "Top Model" objawiła się widzom jako seksowna piękność i jednocześnie dowcipna postać o niebanalnej osobowości. Potrafi prowokować, ale też jak mało kto ma łatwość rozkochiwania w sobie publiczności. Pewnie te jej cechy sprawiają, że biznesmen Romain stracił dla niej głowę. I teraz - na oczach milionów - będzie przysięgał jej dozgonną miłość. A my będziemy się wzruszać do łez.

Justyna Kasprzak

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 7 listopada!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Show | Top model | kamera | reality show | 'Top Model' | Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy