Reklama

Reklama

Wielkie upadki gwiazd

Czasem wystarczy jeden błąd: jedno zdanie, jeden gest czy jedna niefortunna decyzja, by zmarnować lata pracy i wizerunek. Wiele gwiazd zaprzepaściło swoją karierę. Co ich zgubiło?

Nazistowskie obelgi przekreśliły piętnaście lat sukcesów Johna
"Kocham Hitlera! Tacy ludzie jak wy powinni być martwi. Wasze matki byłyby zagazowane" - tymi słowami John Galliano (50) zakończył spektakularną karierę. Wybitnie utalentowany projektant od piętnastu lat tworzył zachwycające kreacje dla domu mody Dior. Przez obraźliwe słowa wypowiedziane pod wpływem alkoholu do przypadkowych osób w restauracji La Perle stracił nie tylko posadę, ale przede wszystkim szacunek klientek. Teraz przechodzi terapię odwykową i oczekuje na rozprawę. Wielki kreator to dziś wielki przegrany.

Przez pijackie wyskoki Charlie stracił wszystko


Gwiazda kultowego "Plutonu" i hitowej komedii "Hot Shots" przez lata był ulubieńcem Ameryki. Choć Charlie Sheen (45) nigdy nie był grzecznym chłopcem, widzowie go uwielbiali. I wybaczali kolejne wybryki. Aktor nieustannie wdawał się w bijatyki, nadużywał alkoholu, brał narkotyki, zdradzał kolejne żony. Do pracy przychodził pijany, kłócił się z reżyserem, a nawet... ogłaszał się "mesjaszem z Malibu". Kilkakrotnie był na odwyku.
Czara goryczy przelała się niedawno. Charlie został aresztowany za zdemolowanie pokoju w hotelu Plaza i wyrzucony z obsady "Dwóch i pół". Zaraz potem ogłosił, że jednocześnie poślubi dwie gwiazdy porno, z którymi mieszka. A na koniec uroczyście obwieścił, że... dopiero się rozkręca. Odwrotnie niż jego kariera.

Toksyczna miłość zniszczyła karierę Whitney


Posiadaczki pięciooktawowej skali głosu i autorki takich hitów jak "I'm Every Woman" i "I Will Always Love You" nie trzeba nikomu przedstawiać. Whitney Houston (47) to jedna ze stu najlepszych artystów wszech czasów. Niestety, zniszczyła wspaniałą karierę na własne życzenie. A wszystko przez toksyczną miłość. Bobby'ego Browna (42) poznała, gdy byłau szczytu sławy. Ale muzyk był uzależniony od narkotyków i w nałóg wciągnął też żonę.
Kiedy po latach Whitney zrozumiała, że ma problem, było za późno. Kolejne odwyki i próby powrotu na szczyt kończyły się fiaskiem. Rok temu w Londynie dała jeden z najgorszych w swej karierze koncertów. Ludzie opuszczali halę, mówiąc: "Jej kariera to już przeszłość".

Seks i narkotyki zniszczyły reputację George`a


Od kilku lat życie i kariera George'a Michaela (47) przypominają równię pochyłą. Wspaniały niegdyś artysta, obsypany prestiżowymi nagrodami, z milionami fanów na całym świecie, dziś jest wrakiem człowieka. W prasie pojawia się wyłącznie z powodu kolejnych skandali.
Najpierw został przyłapany in flagranti z bezdomnym mężczyzną, później pod wpływem narkotyków wjechał w witrynę sklepową. Uzależniony od seksu i używek muzyk z dnia na dzień tracił zaufanie fanów. Dziś podobno żałuje. Szkoda, że tak późno.

Szybka kariera przewróciła Lindsay w głowie


Lindsay Lohan (24) była złotym dzieckiem Hollywood. Reżyserzy zasypywali ją propozycjami filmowymi, miała tysiące fanów. Wkrótce jednak pojawiły się problemy. Nastolatka uzależniła się od narkotyków i alkoholu, wpadła w anoreksję. Na domiar złego zaczęła kraść! Kiedyś przyszła na imprezę w zwykłej skórzanej kurtce, a wyszła w wartym 11 tysięcy dolarów futrze!

Reklama

- Kolejne afery i głośny związek z Samanthą Ronson sprawiły, że jej kariera utknęła w martwym punkcie. Reżyserzy nie chcieli już zatrudniać aktorki ze zszarganą opinią i po prostu przestali dzwonić...

Agresja skazała Mela na banicję w Hollywood


Uchodził za przykładnego męża i ojca. W wywiadach podkreślał swoje przywiązanie do wartości chrześcijańskich. Ale okazało się, że Mel Gibson (55) to prawdziwy Dr Jekyll and Mr Hyde... W 2009 roku, po 28 latach małżeństwa, zostawił żonę i związał się z Ukrainką Oksaną Grigorievą (40). Dokładnie rok później świat obiegły przerażające informacje: aktor bije swoją życiową partnerkę!

- Wkrótce Oksana upubliczniła rozmowy, w których Mel groził jej śmiercią. "Myślałam, że mnie kocha, a on mnie bił, nawet gdy miałam na rękach nasze dziecko!". Po tym wyznaniu Oksany od Gibsona odwrócili się nie tylko przyjaciele. Aktora wyklęło całe Hollywood.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 28 marca!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Whitney Houston | John Galliano

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy