Reklama

Reklama

Wierny przyjaciel Dody. To jedna z najbardziej znanych polskich drag queens

Doda nie ma szczęścia w miłości, ale z przyjaźnią jest inaczej. Jest bliskim przyjacielem jest Mariusz Ząbkowski, szerzej znany jako drag queen Dżaga. Kim jest mężczyzna?

Mariusz Ząbkowski - kim jest przyjaciel Dody?

Ostatnio znowu jest głośno o Dodzie. Wszystko za sprawą nowego programu "Doda. 12 kroków do miłości", w którym wokalistka próbuje znaleźć partnera. Do tej pory w życiu uczuciowym nie miała szczęścia, a marzy o tym, by w końcu go zaznać.

Niewielu jest mężczyzn, którym gwiazda ufa. Do grona tych nielicznych należy jej najlepszy przyjaciel, Mariusz Ząbkowski. Nie wszyscy wiedzą, że jest on jedną z najbardziej znanych polskich drag queen, Dżagą. Jego pseudonim sceniczny nie jest przypadkowy.

Przyjaźń Dody i drag queen Dżagi

Dżaga to tytuł jednej z piosenek Dody, a drag queen często wciela się na scenie w postać wokalistki. Uwielbienie dla niej przybrało nie tylko zawodową formę - prywatnie Mariusz jest jej bliskim przyjacielem, a ona wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Reklama

Jako drag queen Mariusz odnosi liczne sukcesy, wygrywa konkursy, prowadzi również jeden z polskich klubów LGBT. Mężczyzna jest bardzo wysportowany i jest świetnym przykładem tego, że sztuka drag queen niejedno ma oblicze.

***

Zobacz również:

Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | dżaga | drag queen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy