Wiktoria Gąsiewska eksponuje długie nogi. "Ślicznotka"

Wiktoria Gąsiewska przebywa obecnie na wakacjach. Tym razem postanowiła spędzić urlop na gorącej i słonecznej Sardynii. Młoda aktorka starannie relacjonuje wyjazd na swoim Instagramie. Wczoraj opublikowała zdjęcia, które szczególnie spodobały się fanom. Gąsiewska zapozowała w czarnym, kusym komplecie, jednocześnie eksponując długie, szczupłe nogi. W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Wiktoria Gąsiewska wypoczywa na wakacjach
Wiktoria Gąsiewska wypoczywa na wakacjachAKPA

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Karierę rozpoczęła bardzo wcześnie - już jako mała dziewczynka grywała epizodyczne role w dużych produkcjach.  Pojawiła się między innymi w filmie "Katyń". Największą rozpoznawalność przyniósł jej jednak serial "Rodzinka.pl". Gąsiewska przez wiele sezonów wcielała się w postać Agaty, dziewczyny Kuby Boskiego (w tej roli Adam Zdrójkowski).

23-latka ma na koncie także role w "Na dobre i na złe", "Rodzinie zastępczej". Wystąpiła w głośnych i wysokobudżetowych produkcjach między innymi w "Afonia i pszczoły" i "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Gąsiewska, jak przystało na młodą gwiazdę, jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Ma dobry kontakt z fanami. Jej konto obserwuje ponad  milion użytkowników. Aktorka za pośrednictwem social mediów chętnie zdradza szczegóły swojej codzienności - pokazuje, jak spędza wolny czas.

Wiktorka Gąsiewska wypoczywa na wakacjach

Wiktorka Gąsiewska nie może narzekać na brak pracy. Mimo napiętego grafiku znalazła czas na wakacje. Obecnie odpoczywa w Sardynii.  Młoda gwiazda na urlop pojechała z rodziną. Dobrze się bawi, zwiedza i korzysta w cudownej pogody.

Wiktorka Gąsiewska eksponuje nogi. Fani wypatrzyli jeden szczegół

23-latka może  pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką - ćwiczy i stara się przestrzegać diety. Efekty widać gołym okiem. Wiktoria Gąsiewska wczoraj opublikowała zdjęcia w czarnym, wyciętym komplecie. Zapozowała, eksponując długie, zgrabne nogi. Pod postem  w okamgnieniu zaroiło się od komplementów. Fani nie mogli powstrzymać się od zachwytów. "Seksi" - stwierdzili w komentarzach.

Wielu użytkowników zwróciło uwagę na pewną część ciała Wiktorii Gąsiewskiej. "Masz fajne stopy" - napisał jeden z użytkowników. "Ideale stópki" - zgodził się kolejny. Aktorka nie zareagowała na te nietypowe komplementy.

***
Zobacz również:

"Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka": Stylizacje gwiazdPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas